Bohumil Nádeníček se uvedl brankou

 
Bohumil Nádeníček se uvedl brankou
 
ne 2.8., Jan Čech

S o k o l o v – Před sezonou přišel na hostování z pražské Sparty, jako náhrada za šutéra Martina Jirouše. Se svými kolegy v útoku dostal nelehký úkol. Nahradit střelce, který nasázel svým soupeřům osmnáct branek. O kom se píše? O Bohumilu Nádeníčkovi.

Posila z Letné se v úvodním utkání II. ligy v dresu Baníku Sokolov předvedla na výbornou. V 72. minutě si naběhl na centr Olega Duchniče a přízemní střelou překonal gólmana Sparty. Nejen, že rozjásal sokolovské ochozy, ale také podtrhl jasné vítězství domácího celku.

Úvod zápasu ale nebyl v jeho očích jednoduchý. „Dostali jsme rychle branku ze standardky. To bylo hodně nepříjemné, ale dokázali jsme to otočit. Podařil se nám vstup do soutěže a hlavně jsme dokázali zvítězit před vlastními diváky,“ začal Nádeníček hodnotit utkání.

Zlom v utkání přišel v rozmezí dvou minut, které byly rozděleny přestávkou. Baník ve 45. minutě skóroval zásluhou Podrazkého a o minutu později přidal další gól Čada. „Toto byl rozhodující moment. Do utkání jsme šli s tím, že na ně vlítneme, ale to se nám, bohužel, nepovedlo. Inkasovali jsme, ale naštěstí se nám to podařilo do poločasu celé otočit. Branka na 3:1 nás uklidnila,“ pokračoval letenský střelec ve službách Baníku.

Nejen zápisné, ale také prémie za první branku bude muset Bohumil Nádeníček zaplatit do společné pokladny mužstva. „Před zápasem jsem vypsal nějakou prémii. Navíc jsem nastoupil proti svým. Ale to nejsem jenom já. Je nás tady víc, kdo hrál ve Spartě a bude muset něco zaplatit,“ přiznal Nádeníček s úsměvem.

Kolik bude muset střelec čtvrtého gólu zaplatit? „To ještě nevím. Musíme se s klukama domluvit. Kapitán nám ještě nic neřekl,“ uzavřel hodnocení.


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner