Bronzové medaile pro C přípravku

út 23.2., Lukáš Švéda

K a r l o v y V a r y - Hráči C přípravky obsadili na turnaji v Karlových Varech třetí místo po čtyřech výhrách a dvou prohrách.

Karlovy Vary byly dějištěm halového turnaje Vega Cup a Baník Sokolov měl na tomto klání svého zástupce v podobě C přípravky, kterou vede Manfred Brandl.

Jeho svěřenci odehráli velmi kvalitní zápasy, jediným překvapením může být prohra s Kadaní, která nejspíše Baníkovce přepravila o druhé místo.

Výsledky Baníku: Sokolov – Chodov 2:0, - Ostrov 1:3, - Kadaň 1:2, - Cheb 3:0, - K. Vary 1:0, – Dalovice 5:0

Střelci týmu na turnaji: Fišer 4, Procházka 3, Brus, Byrtus, Pařil, Čermák, Kubík

Sestava FK: Sýs (2002), Kubík, Čermák, Pařil, Byrtus, Procházka, Sýs (2001), Brus, Fišer

Trenér Manfred Brandl po turnaji: „Na turnaji jsme obsadili 3. místo, kdy od druhého místa nás dělily 2 vstřelené branky soupeřům. Až na zápas s Kadaní, kde jsme zaspali začátek, jsme odehráli velmi dobrý turnaj . V brance nás podržel svými jistými zákroky zastupující brankář David Sýs (2002) a v útoku všechny převyšoval svým vysokým nasazením po celý turnaj Daniel Procházka.“


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner