Další dvě výhry pro A přípravku

út 23.2., Lukáš Švéda

P r a h a - Spanilou jízdu Zimní ligou Motorletu Praha předvádí A přípravka Baníku. V dalších dvou zápasech nastříleli jedenáct branek a připsali si důležité dvě výhry.

Svěřenci trenéra Vernera ml. měli na programu hned dva zápasy, neboť zápas se Střešovice byl douhrávkou z 9.ledna.

Do prvního zápasu nevstoupili fotbalisté Baníku příliš dobře, neboť díky chybám v obraně skóroval soupeř ze Střešovic v prvním poločase hned dvakrát. Baníkovci byli sice lepší, ale stačilo to jen na jeden gól. Naštěstí byl druhý poločas ze strany Baníku o mnoho lepší. Svého soupeře jasně přehráli, což se projevilo i na konečném stavu zápasu 5:4 pro A přípravku.

Ve druhém zápase se utkali proti Rudné. Opakoval se stejný scénář jako v prvním utkání. První poločas brankově vyhráli fotbalisté Rudné 2:0. Druhý poločas pak pro změnu patřil sokolovským hráčům, kteří skórovali hned šestkrát a díky tomu vyhráli 6:4.

FK Baník Sokolov - Střešovice 5:4 (1:2) - Holík 2, Tusinovschi 2, Kursa

FK Baník Sokolov - Rudná 6:4 (0:2) - Pavlas 2, Lakatoš 2, Nimrichter 2

Sestava FK: Timko, Neuer - Holík, Motl, Herda, Obšivač, Polák, Heniš - Kursa, Čtrnáct, Nimrichter, Šour, Pavlas, Tusinovschi - Lakatoš, Šindelář

Trenér Vlastimil Verner ml. k dvojutkání řekl: „Tentokrát jsme do Prahy zajížděli k dvojutkání a v obou případech jsme po prvních poločasech prohrávali, a tak jsme ve druhých poločasech museli vše dohánět. Sice jsme měli v zápasech více míč na svých kopačkách, a i po kombinační stránce vypadala naše hra velmi solidně, ale k tomu všemu nám chyběla rychlost hry. V zadních řadách jsme vytvářeli velmi mnoho individuálních chyb. I když na druhou stranu musím říct, že chyby byly tvořeny i díky tomu, že se kluci snažili řešit hodně situací rozehráním a ne nějakým zbytečným odkopáváním. Ale k tomu potřebují kluci nasbírat ještě hodně zkušeností, aby zjistili kdy a jak situaci vyřešit.“

Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.