D přípravce se v Ústí nedařilo

út 9.2., Lukáš Švéda

Ú s t í n a d L a b e m - Již 10.ledna sehrála baníkovská přípravka turnaj O pohár primátora Ústí nad Labem. Baníkovcům se nedařilo střílet branky, a proto obsadili až desátou příčku.

Svěřenci trenéra Kubíka odehráli šest zápasů. Během turnaje dopláceli na špatnou koncovku, a proto hned čtyři zápasy prohráli 0:1. Avšak proti týmům jako FK Baník Most nebo Bohemians 1905 ukázali, že se s nimi mohou sehrát vyrovnané zápasy. Jedinou výhru si připsali proti Chomutovu 1:0, trefil se Opitz. Naopak se hráčům přípravky nedařilo proti Hradci Králové, kterému podlehli vysoko 0:5. V souboji o konečné 9. místo pak prohráli s Mostem těsně 0:1.

Výsledky Baníku na turnaji:

FK Baník Sokolov - Neštěmice 0:1, - Hradec Králové 0:5, - Chomutov 1:0 (branka: Opitz), - Forvard One 0:1, - Bohemians 1905 0:1; o 9. místo: FK Baník Sokolov - Baník Most 0:1

Sestava FK: Večerník, Juhás, Opitz, Němeček, Kalenda, Podhajský, Polívka, Janečka

Pár slov asistenta trenéra Tomáše Kalendy k turnaji: „Kluci podali bojovný výkon, bohužel se nám vůbec nedařilo střelecky.“


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner