Trenér D dorostu také hodnotí memoriál Vlastislava Marečka kladně

 
Trenér D dorostu také hodnotí memoriál Vlastislava Marečka kladně
 
po 8.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v - Memoriál Vlastislava Marečka si zahráli také D dorostenci Baníku Sokolov. V kvalitní skupině skončil Baník nakonec na čtvrtém místě, když si připsal dvě vítězství a dvě porážky. V posledním utkání Baník porazil Teplice, za které nastoupili také bývalí sokolovští hráči Vošmik a Špírek. Tento zápas určitě udělal radost trenérovi Petru Götzlovi, jenž zhodnotil celý turnaj.

Baník nastupoval na prestižním turnaji mladšího dorostu s hráči ročníku 1994 a pro tyto dorostence to jistě bylo zajímavou konfrontací. S úrovní turnaje byl spokojen i trenér D dorostu: „ Odehráli jsme dobré zápasy, ačkoliv jsem měl z tohoto turnaje obavy, tak musím říci, že jsme to zvládli a postupně jsme se zlepšovali. S Mostem jsme odehráli utkání s výborným prvním poločasem a s Teplicemi to byl solidní výkon."

Hráči na turnaji sbírali cenné zkušenosti, které se jim budoucnu mohou hodit. To potvrzuje i trenér Petr Götzl. “Hráči poznali zase jinou kvalitu týmů mladších dorostů. Hlavně pak u Bohemians 1905. Tento tým byl jednoznačně nejlepší."

S výkony byl Petr Götzl víceméně spokojen. “V prvním utkání byla Bohemka jednoznačně lepší a my jsme nestíhali. S Mostem jsme pak odehráli výborný první poločas, kdy velmi dobře fungovala obrana. Ve druhém poločase to pak kluci odmakali. Škoda jen inkasované branky. S Teplicemi to byl vyrovnaný fotbal, byly zde pěkné akce před góly a další šance,"hodnotí vystoupení na memoriálu Petr Götzl.

D dorost nakonec skončil na čtvrtém místě, když měl stejně bodů jako třetí Teplice. Pro trenéra však umístění nejdůležitější nebylo: „Na umístění nezáleželo, důležitá byla předvedená hra. Celkově to byl vydařený turnaj. Někdy kluci nehráli na svých postech, přesto to zvládli.“ Trenér byl také spokojen s brankáři. “Jednou nás podržel Tomáš Martinec a v utkání s Teplicemi podal velmi solidní výkon Daniel Strnad, kterého jsme si vypůjčili ze žáků,“ hodnotí dále Petr Götzl

„Teď nás čeká volný víkend, poté tým Kadaně a následovat bude utkání s Viktorkou Plzeň, kde doufám, že se utkáme se stejným ročníkem. Dále se před mistráky utkáme ještě s Domažlicemi. Příprava teď již bude spíše zaměřena na herní část,“ uzavřel rozhovor kouč D dorostu.

Výsledky D dorostu na turnaji Sokolov – Kladno 3:0, - Bohemians 1905 0:7, - Most 0:1, - Teplice 3:2

Pořadí skupiny E – mladší dorost:

1. Bohemians 1905
2. Most
3. Teplice
4. Baník Sokolov
5. Kladno
 
 
Podobné články

Otto Urma: Vybral jsem si Baník, protože hraje na špici druhé ligy

S o k o l o v - Jedním z nových hráčů, kteří budou na jaře oblékat dres s logem Baníku na prsou, je dvacetiletý Otto Urma, univerzál z prvoligového celku FK Teplice. Zatím za náš klub stihl odehrát jedno utkání, na levém obránci absolvoval přípravný duel proti Chomutovu. A předvedl solidní výkon. Přihrál na první gól Vaněčkovi a další střelu namířil do tyče. Po zápase jsme nováčka v kádru A mužstva krátce vyzpovídali...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner