Podzim B žáků hodnotil Zdeněk Immer

 
Podzim B žáků hodnotil Zdeněk Immer
 
po 28.12., Jan Kašpar

S o k o l o v - B žáci Baníku, kteří hrají Českou divizi starších žáků, mají za sebou první polovinu soutěže. Jak dopadli v řeči čísel, ale také rozhovor s trenérem týmu, Zdeňkem Immrem najdete v tomto článku.

Podzim B žáků v řeči čísel:

Tým B žáků odehrál v podzimní části České divize starších žáků třináct zápasů. Z těchto zápasů odešel jedenáctkrát poražen, jednou remizoval a připsal si jednu výhru. Celkem svěřenci Zdeňka Immra vstřelili devět branek, naopak čtyřicet inkasovali. Nejvyšší porážku utrpěli Baníkovci v 8. kole, kdy si z České Lípy odvezli prohru 1:8. Naopak v jediném vítězném utkání, ve kterém byl soupeřem B žákům Most, si naši hráči zastříleli a svého soupeře porazili hladce 3:0. Více branek už v žádném jiném zápase vstřelit nedokázali.

Nejlepším střelcem týmu se po podzimu stal Marián Lukáč se třemi přesnými zásahy. Za ním následuje hned šestice hráčů, kteří vstřelili po jedné brance (Jirák, Takacs, Podolník, Fojtík, Tamajka a Čuchran).

Rozhovor s trenérem Zdeňkem Immrem:

V prvních devíti kolech jste utrpěli devět porážek, což vůbec není příjemná bilance. Jaký byl podle Vás hlavní důvod těchto neúspěchů?

Tak rozhodoval fakt, že většinu zápasů jsme odehráli proti týmům, které disponovaly o rok staršími hráči. I když jsme za těmito týmy fotbalově nezaostávali, fyzicky a silově jsme na ně bohužel nestačili. Nijak nám ani nepomohl náš úzký kádr.

Poté ale přišly dva zápasy, ve kterých jste bodovali (s Bohemians 1:1, s Mostem výhra 3:0), zvláště remíza s Bohemkou, která je po podzimu čtvrtá, se nečekala. Přinesly tyto úspěchy povzbuzení do kabiny?

Tak povzbuzení to možná přineslo, ale především se ukázalo, že jsme schopni hrát se stejně starými mančafty, protože jak Bohemka, tak Most mají stejně staré hráče. Poté jsme se utkali ještě s Teplicemi, které nás ale přehrály a se Spartou, která tady sice vyhrála 3:1, ale opět se ukázalo, že se stejně starými týmy jsme schopni hrát. Bohužel ty starší týmy nás přehrávaly vysloveně tou silou.

Na předposlední Junior Praha a dvanácté Střešovice nyní ztrácíte 12, respektive 13 bodů. Věříte, že je ještě nějaká šance na záchranu v jarní části?

Věřit musíme, musíme se snažit pro to udělat co nejvíc a připravit se na jarní část a v ní bodovat. I když se to nepodaří, bude důležité připravit tým do další sezony, ale každopádně se budeme snažit udělat pro to maximum a snad to půjde.

Objevil se přes podzim v týmu nějaký hráč, který se svými výkony vyšvihnul nad ostatní?

Tak asi Filip Pojsl, který i když se nedařilo, tak na hřišti nechával maximum.

Plánujete přes zimu některé změny v týmu, ať už se to týká příchodů nebo odchodů hráčů?

Máme vytipovaných asi osm hráčů, které budeme chtít vyzkoušet, jestli budou mít do toho chuť a sílu, to se teprve uvidí.

A jaký je plán vaší zimní přípravy, jsou v plánu přípravné zápasy, turnaje...?

Přípravné zápasy určitě budou, jsme zařazeni do turnaje v Praze, takže po Novém roce budeme mít každý víkend zápasy.


 
 
Podobné články

Otto Urma: Vybral jsem si Baník, protože hraje na špici druhé ligy

S o k o l o v - Jedním z nových hráčů, kteří budou na jaře oblékat dres s logem Baníku na prsou, je dvacetiletý Otto Urma, univerzál z prvoligového celku FK Teplice. Zatím za náš klub stihl odehrát jedno utkání, na levém obránci absolvoval přípravný duel proti Chomutovu. A předvedl solidní výkon. Přihrál na první gól Vaněčkovi a další střelu namířil do tyče. Po zápase jsme nováčka v kádru A mužstva krátce vyzpovídali...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner