Juniorka zná plán přípravy

 
Juniorka zná plán přípravy
 
ne 20.12., Jan Kašpar

S o k o l o v - Stejně jako hráči druholigového A-týmu, znají hráči divizní juniorky svůj herní plán zimní přípravy. Svěřence Jiřího Dreisietla čeká v zimně celkem čtrnáct přípravných zápasů, z toho čtyři v rámci Zimního turnaje FK Baníku Sokolov.

Tříměsíční zápasový maraton odstartuje 9.ledna, kdy se od jedné hodiny odpolední utká juniorka v přátelském zápase proti Koloveči. Hned o den později, tedy 10. ledna se hráči přesunou na umělou trávu v Plzni, kde se utkají s rezervou Českých Budějovic, která ale přijede z jihu Čech posilněna o několik hráčů z ligového áčka.

Poté čeká juniorku zápas v Teplicích, ten se hraje 14. ledna. Po tomto utkání už tým okolo trenéra Dreiseitla sehraje svoje první utkání v Zimním turnaji FK Baníku Sokolov. Na úvod tohoto turnaje se střetne s nedalekým Chodovem. Stane se tomu tak 16. ledna od 11 hodin na umělé trávě v Sokolově. O sedm dní později, 23. ledna, později si juniorka zahraje rovněž na sokolovské umělce proti A dorostu pražské Sparty.

Poté čeká Baníkovce jedenáct dní bez zápasu, 3. února je ale čekají další zápasy v Zimním turnaji. Tentokrát se od 18 hodin utkají s hráči Mariánských Lázní. Základní část tohoto turnaje vyvrcholí 7. února, kdy juniorka poměří síly s Vintířovem.

Po těchto dvou turnajových utkáních má tým juniorky na programu další tři přátelské zápasy. Nejprve si ve středu 10. února zahraje v Tachově, poté 13. února doma s německým Portenem a o pět dní později (středa 17.2.) v Doubravce. 20. února čeká juniorku poslední zápas ve výše zmiňovaném Zimním turnaji. S kým a o jaké místo se Baníkovci utkají, bude záležet na výsledcích v základní skupině.

Po Zimním turnaji čekají juniorku závěrečné tři přátelské zápasy. V tom prvním se utká na plzeňské umělce s rezervou tamní Viktorie Plzeň. Tento zápas se hraje 24. února od 13 hodin. 27. února se juniorka představí v Mostě. A konečně poslední zápas zimní přípravy čeká tým trenéra Dreiseitla ve Františkových Lázních, kde se 6. března od dvou hodin utká s místním týmem hrající krajský přebor.

Takový je tedy jízdní řád zimní přípravy baníkovské juniorky. Nemálo zápasů se bude hrát na umělé trávě v Sokolově, neváhejte proto a přijďte se podívat na některá přátelská utkání. Kompletní rozpis přípravných zápasů juniorky najdete v sekci Juniorka, Zápasy/Příprava 2009/2010.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner