A žáci na turnaji o pohár Josefa Masopusta třetí

po 14.12., Jan Kašpar

S o k o l o v, M o s t - V nedalekém Mostě se o uplynulém víkendu představili nejstarší žáci Baníku, kde byli součástí turnaje o pohár Josefa Masopusta. Turnaj se Baníkovcům poměrně vydařil a z Mostu tak odjíždějí se třetím místem.

Na úvod se Baník utkal s týmem FK Bíliny, kterou porazil s přehledem 5:1. Další zápas následoval se Spartakem Příbram. I toto utkání svěřenci Luboše Vášy zvládli a Příbram porazili vysoko 7:0. Poté ale přišla i těsná porážka, domácímu Mostu podlehli naši žáci 2:3. Po této porážce Baník ještě porazil Bystrc v poměru 2:0.

Na finále to však Baníkovcům nestačilo a tak je čekal zápas o třetí místo, ve kterém se utkali se Slavií Praha (rok narození 1996). Tento zápas Baníkovci zvládli a vyhráli jej 5:1 a z turnaje tak odjíždějí se ziskem třetího místa. Pro doplnění; ve finále se utkal Most s 1. FK Příbram, tento zápas vyhráli Středočeši 6:1

Sestava Baníku:

Povinský, Strnad – Bauer, Frána, Šváb, Veselovský, Červenka, Karlík, Slabyhoudek, Legr, Haselbauer, Kravár, Chládek

10. SK SIAD Bílina

Turnajové vystoupení Baníku zhodnotil trenér, Luboš Váša: "„Tečkou za podzimní částí letošní sezóny byla účast na již tradičním halovém turnaji O pohár Josefa Masopusta v Mostě. Na turnaj odcestovali pouze ti hráči, kteří byli zdravotně v pořádku s cílem zahrát si konečně bez nervů, pobavit se fotbalem a nehonit se pouze za vítězstvím. I z tohoto pohledu se turnaj povedl a byl příjemným zpestřením před vánoční přestávkou.“

Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.