V dalším turnaji získala C přípravka 6. místo

ne 13.12., Lukáš Švéda

K a d a ň - K dalšímu turnaji na severu Čech odjela C přípravka do sportovní haly ve Vilémově, kde FK Kadaň uspořádal halový turnaj přípravek. V něm si Baníkovci připsali na své konto 6. místo.

Hráči C přípravky v pěti zápasech jednou zvítězili, dvakrát remizovali a dvakrát prohráli. V konečném součtu to znamenalo až 6. místo. Průběh turnaje a jednotlivé zápasy popsal asistent trenéra Radek Byrtus: „Naši hráči na posledním turnaji tohoto roku předvedli pěkný fotbal s mnoha šancemi, ve kterém nás zradilo zakončení. První zápas se naši kluci rozkoukávali a byla z toho prohra 0:2, ale v dalších zápasech naše mužstvo jednoznačně dominovalo a soupeře převyšovalo ve všech řadách. Baník soupeře tlačil, ale zakončení akcí končilo buď vedle brány, nebo v rukách brankařů. Branky, které jsme dostali, byly z protiútoku nebo z nedůsledného odehrání míče. Hráči si zaslouží poděkování za předvedený výkon a bojovnost. Mužstvo ukázalo, že umí hrát dobrý a pěkný fotbal.“

Výsledky Baníku Sokolov:

FK Baník Sokolov – FC Chomutov 0:2

FK Baník Sokolov - Kadaň A 2:2 (Kolář, vlastní)

FK Baník Sokolov - Klášterec nad Ohří 0:0

FK Baník Sokolov - Ervěnice 3:0 (Kolář 2, Čermák)

FK Baník Sokolov - Neštěmice 2:3 (Sýs 2002 2x)


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner