Páté místo pro B přípravku

ne 13.12., Lukáš Švéda

T a c h o v - V sobotu 5.12. se baníkovská B přípravka zúčastnila halového turnaje v Tachově, odkud si nakonec odvezla 5. místo.

Svěřenci Mariána Václavíka vyhráli z pěti zápasů pouze jeden, a to proti Přimdě, kterou deklasovali 10:0. Ve zbylých čtyřech zápasech na své soupeře nestačili, což v konečném zúčtování stačilo jen na 5. místo. Fotbalisté Baníku doplatili také na špatnou koncovku a neproměňování šancí.

Výsledky C přípravky na turnaji:

FK Baník Sokolov – 1.FC Karlovy Vary 2:8 (vlastní, Václavík)

FK Baník Sokolov – FC Viktoria Plzeň 0:5

FK Baník Sokolov – FK Ostrov 1:3 (vlastní)

FK Baník Sokolov – FK Tachov 1:5 (Majka)

FK Baník Sokolov – Přimda 10:0 (Link 6, Dolejší 3, Kára)

Hodnocení vedoucího týmu pana Káry: „Opět se nám potvrdilo, že bez tréninku v hale nemáme šanci uspět se soupeři, kteří tuto možnost mají. Ale to je každým rokem probíraná slabina.Na výsledcích se hlavně podepsalo neproměňování vyložených šancí, nedůsledná obranná činnost a nejistý výkon brankáře. Stínem bylo zranění Lukáše Václavíka, který si z turnaje odvezl dárek v podobě sádry na pravé ruce. Pro kluky to bylo velmi poučné vzhledem k dalším turnajům.“


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner