Baník naděloval dětem z dětského domova

 
Baník naděloval dětem z dětského domova
 
čt 10.12., Jan Kašpar

S o k o l o v - FK Baník se ve středu 9. prosince pořádal akci pro děti z Dětského domova v Horním Slavkově. Akce zahrnovala divadelní vystoupení, ale také malou autogramiádu trenéra A-týmu Stanislava Purkarta a záložníka Davida Čady. Spolu s Baníkem se na realizaci celého odpoledne podílel Městský dům kultury Sokolov, na jehož půdě se celý program uskutečnil.

Tato dobročinná akce se skládala z dvou částí. Ta první obsahovala vystoupení sokolovského hereckého souboru Bez zákulisí, který představil hru ´Ježibaby z Babína´. Herecký soubor funguje pod záštitou Městského domu kultury Sokolov a představení sledovalo 41 nadšených malých diváků ze slavkovského dětského domova.

Po divadelním představení se děti přesunuly do malého sálu MDK, kde pokračovalo odpoledne předáváním věcných darů pro dětský domov. FK Baník za výtěžek ze sbírky členů vedení, realizačního týmu a hráčů A-týmu zakoupil pro děti z dětského domova potřebné sady polštářů a přikrývek. Mezi další dary patřily některé předměty z fanshopu Baníku v podobě kšiltovek, kopacích míčů, triček, samolepek a dalších drobností.

Poté ředitel MDK Jan Picka jménem divadla předal dětskému domu DVD přehrávač a různé hračky. Akce na závěr vyvrcholila rautem a v rámci volné zábavy pak se záložník A-týmu David Čada a trenér Stanislav Purkrart věnovali podepisování mnoha plakátů a kartiček.

Děti z dětského domova Horní Slavkov

Celou akci také v pár slovech zhodnotil ředitel FK Baníku Pavel Makoň: "Tato akce splnila svůj účel. Radost dětí, která byla viditelná v průběhu celého večera, byla pro nás motivující pro další spolupráci a současně zavazující k prohlubování této spolupráce v dalším období."

Předávání darů - zleva ředitel FK Baník Pavel Makoň, ředitel MDK Jan Picka a ředitel DD Vidor Mandelík


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner