A přípravka si z Plzně přivezla 4. místo

čt 3.12., Lukáš Švéda

P l z e ň - V neděli 22.11. se baníkovští fotbalisté zúčastnili turnaje, který pořádal klub SK ZČE Plzeň. Svěřenci trenéra Vernera ml. nakonec obsadili 4. místo.

Zápasy A přípravky na turnaji:

FK Baník Sokolov – SKP Okula Nýrsko 1:2 (Kursa)

FK Baník Sokolov – SKP Okula Nýrsko 1:2 (Kursa)

FK Baník Sokolov – Sokol Město Touškov 6:1 (Kursa 3, Nimrichter 2, Holík)

FK Baník Sokolov – DIOSS Nýřany 5:0 (Kursa 3, Herda, Čtrnáct)

FK Baník Sokolov – 1 FK Příbram 1:5 (Holík)

FK Baník Sokolov – SK ZČE Plzeň 1:3 (Čtrnáct)

Hodnocení turnaje shrnul trenér přípravky takto: „Do turnaje jsme vstoupili velice smolným zápasem, když soupeř vytěžil z minima maximum. Druhé utkání už bylo trochu lepší, ale stále jsme se trápili v koncovce. V dalších dvou utkáních jsme se už brankově prosadit dokázali a za dvě utkání jsme vstřelili jedenáct gólů. V pátém utkání nás čekal soupeř z Příbrami, který byl nad naše síly a zaslouženě vyhrál. V posledním utkání nás čekalo domácí mužstvo a byl to přímý souboj o třetí místo. Vstup se nám povedl náramně, a to když už jsme v šesté vteřině vedli 1:0, pak ale soupeř dokázal utkání dvěma rychlými góly otočit a na to už jsme odpovědět nedokázali. Jinak si myslím, že naše vystoupení bylo na velmi slušné úrovni, když si připustíme, že tento turnaj byl určen pro ročník 1998. A navíc získal David Kursa cenu pro nejlepšího střelce turnaje.“


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner