A přípravka hraje Zimní ligu v Praze

st 2.12., Lukáš Švéda

P r a h a / S o k o l o v - Nejstarší sokolovská přípravka se přihlásila do Zimní ligy pořádané Motorletem Praha. Zatím odehrála dva zápasy a oba vyhrála.

V prvním zápase výběr trenéra Vernera ml. změřil síly se Stodůlkami. Baník do utkání vstoupil daleko lépe než jeho soupeř a o poločase již vedl o dvě branky 3:1. Ve druhém poločase sokolovští fotbalisté skórovali ještě dvakrát, pražské Stodůlky jen jednou, takže se Baníkovci po závěrečném hvizdu mohli hned ve svém prvním zápase radovat z první výhry.

Druhý zápas proti dalšímu pražského týmu, Střešovicím, tak jednoduchý pro Baníkovce nebyl. V prvním poločase se ani jedno mužstvo nedokázalo brankově prosadit, ačkoliv šance byly k vidění na obou stranách. Po přestávce šli Sokolováci do vedení, jenže soupeř zápas dvěmi brankami otočil. Baníkovská přípravka ale ukázala svou sílu a do konce zápasu ještě dokázala vyrovnat a třetí brankou rozhodnout o svém vítězství 3:2.

Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.