Vstupní výběr byl v Chomutově druhý

st 2.12., Lukáš Švéda

C h o m u t o v - Halový turnaj měl o víkendu na programu i Vstupní výběr Baníku. Svěřenci trenéra Veláta obsadili druhé místo.

Turnaj se hrál za účasti dvou chomutovských týmů - FC Chomutov 2003 a FC Chomutov "Orlíci". Každý s každým se utkal dvakrát. Všechny zápasy Baníku byly na branky velmi chudé. Jediný vstřelený gól, jehož autorem byl Stehlík, stačil Baníku na druhé místo. Nutno ovšem dodat, že ti nejmenší baníkovští fotbalisté neokusili hořkost porážky.

Zápasy Baníku na turnaji:

vs. FC Chomutov 2003 - 0:0, 0:0

vs. FC Chomutov "Orlíci" - 1:0, 0:0

Trenér Petr Velát turnaj zhodnotil těmito slovy: „Odehráli jsme kvalitní turnaj, ve kterém jsme sehráli čtyři utkání. Ve třech utkáních jsme uhráli bezbrankové remízy, při kterých jsme se trápili v koncovce. Do čtvrtého utkání kluci nastoupili s vědomím, že jestli chtějí pomýšlet na dobré umístění v turnaji, tak musí vyhrát. To se jim nakonec povedlo, když po dobře zahrané standardní situaci Božejovského vstřelil jedinou branku utkání Stehlík a tím jsme si zajistili pěkné druhé místo na turnaji. Všem klukům bych chtěl poděkovat za předvedený výkon. Dobře zahráli hráči Verner ročník 2005 a Kudrna ročník 2004. Brankář Velát byl vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje.“


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner