C přípravka vybojovala bronz

st 2.12., Lukáš Švéda

L i t v í n o v - O víkendu se baníkovská C přípravka zúčastnila halového turnaje v Litvínově, kde se nevedla vůbec špatně a obsadila celkové třetí místo.

Výsledky C přípravky:

FK Baník - Košťany 3:1 (Byrtus, Brus, Fišer)

FK Baník - Souš 2:0 (Čermák, Pařil)

FK Baník - Ervěnice B 1:0 (Fišer)

FK Baník - Litvínov 3:3 (Byrtus, Pařil, Fišer)

FK Baník - FK Teplice 0:1

FK Baník - Ervěnice A 2:0 (Pařil, Fišer)

FK Baník - FK Most 0:2

FK Baník - Neštěmice 4:0 (Byrtus, Pařil, Fišer, Procházka)

S bilancí 5 výher, 1 remízy a dvou proher a skóre 15:7 patřilo tedy přípravce v konečném zúčtování 3. místo.

Asistent trenéra Radek Byrtus se k průběhu turnaje vyjádřil takto: „Hned první zápas naši vlétli na soupeře a výsledkem byl rychlý gól v síti soupeře. Mužstvo bylo lepší a soupeře jednoznačně přehráli, ten stihl pouze snížit na 3:1 v ojedinělé akci. Druhý zápas proti Souši byl obdobný jako první a naši opět zaslouženě zvítězili 2:0. Zápas proti Ervěnicím B byl opět záležitostí našeho mužstva. Proti Litvínovu jsme hráli krásný fotbal s mnoha nevyužitými šancemi, a proto výsledek skončil nerozhodně, i když naši byli jednoznačně lepší. Poslední zápas v základní skupině proti Teplicím jsme prohráli 1:0, ale zasloužená by byla remíza. V prvním zápase finálové skupiny jsme porazili Ervěnice A 2:0. V dalším zápase proti Mostu jsme prohráli 2:0 ve vyrovnaném zápase. Poslední zápas proti Neštěmicím jsme zvítězili 4:0 a tím získali celkově třetí místo v tomto turnaji. Jako nejlepší brankář turnaje byl vyhodnocen zaslouženě náš brankář Jiří Pokorný. Mužstvo předvedlo pěkný fotbal s mnoha šancemi. Závěrem bych chtěl poděkovat mužstvu za předvedený výkon, snahu a bojovnost.“


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner