Známe výsledky hlasování o Hráče podzimu

 
Známe výsledky hlasování o Hráče podzimu
 
út 1.12., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Celý listopad měli fanoušci Baníku možnost hlasovat a vybrat trojice hráčů, kteří podle nich podávali za Baník Sokolov nejlepší výkony nebo jim byli nejsympatičtější. Včerejším dnem hlasování skončilo a vy si nyní můžete prohlédnout výsledky této soutěže.

Na výběr jste měli z 22 hráčů, kteří jsou na soupisce A týmu. Všech dvaadvacet hráčů obdrželo hlas.

Pokud se podíváme na TOP 5 v hlasování, tak na pátém místě se umístil brankářský objev této sezóny - Zdeněk Zacharda, který obdržel 92 hlasů. Na čtvrté místo se dostal David Čada, který po celý podzim podával velice kvalitní výkony, navíc je ozdobil čtyřmi brankami a spolu s Mírou Podrazkým jsou nejlepšími střelci Baníku. Baníkovský středopolař obdržel 124 hlasů. Bronzová příčka patří útočníku Olegu Duchničovi, který o pouhých osm bodů (132) předstihl Davida Čadu. Sokolovský forward sice skóroval jen třikrát, ale fanoušky Baníku si získal svým přístupem v každém zápase a bojovností, s jakou chodil do soubojů. Druhé místo a pomyslná stříbrná medaile putuje k Petru Knakalovi. Tento vysoký obránce se během sezóny dostal do mimořádné formy a jako šéf obrany se spolupodílel na skvělých výsledcích Baníku. Jeho parádní podzim však zastavilo nepříjemné zranění na Žižkově. Věříme však, že se Petr dostane zpět do své formy a základní sestavy Sokolova. Od vás obdržel 225 hlasů.

A Hráčem podzimu, nejoblíbenějším baníkovským fotbalistou se stává DAVID VANĚČEK s počtem rovných 300 hlasů! Vítězství tohoto subtilního, rychlonohého záložníka se dalo tak trochu očekávat, neboť i jeho si fanoušci zvolili do našeho offline rozhovoru. S vítězem této ankety během několika málo týdnů uděláme rozhovor, který si samozřejmě také na tomto webu přečtete.

A nakonec přehled celého hlasování:

300 - David Vaněček

225 - Petr Knakal

132 - Oleg Duchnič

124 - David Čada

92 - Zdeněk Zacharda

86 - Miroslav Podrazký

85 - Tomáš Pilař

63 - Bohumil Nádeníček

59 - Michal Habai

46 - František Kura

40 - Pavel Javorský

37 - Jiří Bertelman

26 - Martin Čupr

24 - Aleš Hanzlík

23 - Igor Hrabáč

17 - Robin Dejmek

16 - Daniel Kaplan

15 - Lukáš Komberec

14 - Jaromír Šmerda

12 - Jakub Dvořák

9 - Jiří Studík

7 - Jiří Prchal


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner