Klub podepsal smlouvu o spolupráci s ISŠTE Sokolov

 
Klub podepsal smlouvu o spolupráci s ISŠTE Sokolov
 
út 24.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Začátkem února podepsaly fotbalový klub Baník Sokolov a Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov smlouvu, kterou stvrdily dlouhodobou a fungující spolupráci.

Princip spolupráce mezi oběma subjekty spočívá ve výchově mládeže a to jak ve vzdělávacím procesu, tak i v tom sportovním. Jedním z konktrétních bodů je uvolňování studentů ISŠTE Sokolov pro potřeby dopoledních tréninků Sportovního centra mládeže (dorostenecké kategorie) a zároveň dorostenců, kteří se pravidelně zúčastňují dopoledních tréninků s druholigovým A mužstvem.

Další velmi důležitý princip nastavené spolupráce je kontrola prospěchu a docházky, kdy vedoucí SCM Tomáš Hájek úzce spolupracuje s třídními učiteli ISŠTE Sokolov.

"Naše spolupráce s ISŠTE Sokolov funguje již dlouhodobě a až nyní jsme vše stvrdili smlouvou. Na této střední škole studuje převážná část našich dorostenců. Spolupracujeme však i s dalšími středními školami," dodal ředitel klubu Mgr. Tomáš Provazník.

"Spolupráce se Sportovním centrem mládeže FK Baník Sokolov je dlouhodobě příkladná a bezchybná. Studenti (fotbalisté) patří k těm lepším a zodpovědnějším, díky trenérům a hlavně díky vedoucímu SCM, který úzce komunikuje s rodiči a s třídními učiteli školy," přiznal ředitel školy Mgr. Pavel Janus. 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner