Vánoce podle Jakuba Blažka? Salát, řízek, cukroví, další řízek

 
Vánoce podle Jakuba Blažka? Salát, řízek, cukroví, další řízek
 
ne 21.12., Jan Kašpar

S o k o l o v - Vánoční čas se neúprosně blíží a tak neuškodí podívat se, jak dny klidu a odpočinku tráví hráči sokolovského Baníku. Obránce Jakub Blažek v krátkém rozhovoru pro náš web říká, že hodlá dodržovat zodpovědnou životosprávu, představuje svoji ideu dokonalé zimní přípravy a naznačuje svoje novoroční předsevzetí. Za všechny baníkovce na hřišti přejeme všem baníkovcům na tribuně veselé svátky vánoční.

Je nějaký moment z průběhu letošního podzimu, který se vám vryl do paměti nejvíce?

To je určitě domácí zápas s Olomoucí, kterou jsme porazili 3:2.

Rok na Baníku jste zakončili hokejovým utkáním, které odehráli „staří“ proti „mladým“ hráčům z týmu. Jak jste si měření sil na lede užil?

Je to fajn odreagování, ovšem jak pro koho (směje se). Nám mladým se letos podařilo i bruslit, takže příští rok určitě vyhrajeme.

Jak strávíte vánoční svátky?

Vánoce budu trávit s rodinou. Čeká mě tradiční klasika; cukroví, salát, řízek, salát, další řízek, cukroví, víno, řízek a salát (směje se).

Chystáte se na nějakou dovolenou? Kam to bude?

Na dovolenou se nechystám. Svátky si užiji v okruhu blízkých přátel. Ale když počasí dopřeje, vyrazím na běžky vyšlapat nějakou tu stopu.

Hodláte si do nového roku dát nějaké předsevzetí?

Jestli před novým rokem stoupnu na váhu, tak určitě.

Jak se "těšíte" na zimní přípravu?

Jestli tentokrát poletíme na Kypr, tak to bude první zimní příprava, na kterou se budu těšit. Spíš se těším na kluky v kabině.


 
 
Podobné články

Otto Urma: Vybral jsem si Baník, protože hraje na špici druhé ligy

S o k o l o v - Jedním z nových hráčů, kteří budou na jaře oblékat dres s logem Baníku na prsou, je dvacetiletý Otto Urma, univerzál z prvoligového celku FK Teplice. Zatím za náš klub stihl odehrát jedno utkání, na levém obránci absolvoval přípravný duel proti Chomutovu. A předvedl solidní výkon. Přihrál na první gól Vaněčkovi a další střelu namířil do tyče. Po zápase jsme nováčka v kádru A mužstva krátce vyzpovídali...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner