Milan Gabrle (U13): V naší hře mi chyběla agresivita

 
Milan Gabrle (U13): V naší hře mi chyběla agresivita
 
st 17.12., Jan Kašpar

S o k o l o v – Podzimní část sezony je u konce a tak je čas podívat se na uplynulý půlrok dalšího z baníkovských týmů. Tentokráte bude řeč o žácích z věkové kategorie U13, kteří pod vedením zkušeného kouče Milana Gabrleho drží po první polovině aktuální ročníku v „B“ skupině České ligy žáků čtvrté místo. Svůj tým hodnotí trenér U13 Milan Gabrle.

Baníkovci v jedenácti podzimních utkáních šestkrát zvítězili, jednou remizovali a čtyřikrát prohráli. Skóre sokolovských žáků je 77:54 a zmíněnou čtvrtkou příčku v tabulce drží s 19 body na kontě. Přesto ale kouč Milan Gabrle nachází na hře svého mužstva nedostatky.

O předsezónních očekáváních a jejich naplnění

Před sezonou jsme očekávali, že hráči opět budou bojovat o první místo v lize mladších žáků a předvádět hru , kterou jsme se prezentovali v loňské sezoně. To se nám ale nepodařilo.

O průběhu podzimu a výkonech týmu

Spokojen s výkonem mužstva příliš nejsem, jelikož z týmu se vytratila agresivita, která nám v minule sezoně pomohla k dosaženým výsledkům. Nedostatky máme v proměňování vyložených šancí a v herní činnosti jednotlivce.

O nejtěžším podzimním soupeři

Na konci podzimní části jsme skončili na čtvrtém místě. Před námi skončila mužstva FK Most, FK Teplice a FK Dukla, která zároveň patří mezi nejlepší v naší skupině.

O hře baníkovského týmu

Žádné příjemné překvapení ve hře našeho týmu se nekonalo. Naopak jsem zklamán s přístupem některých hráčů.

O nejlepších hráčích podzimu

Nejsem zastáncem vyzdvihování jednotlivců, ale jsou tu hráči, kteří odvedli dobrou práci.

O nadcházející zimní přípravě

V zimní přípravě se zaměříme na herní činnost jednotlivce a proměňování vyložených příležitostí, kde máme největší rezervy. Během přípravy odehrajeme přátelská utkání s kvalitními soupeři.

O cílech do jarní části soutěže

Cíl je jednoznačný; zlepšit herní činnost jednotlivce a připravit kluky na velké hřiště.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner