Baníkovci se rozloučili s rokem 2014 hokejem

 
Baníkovci se rozloučili s rokem 2014 hokejem
 
st 17.12., Tomáš Bouda

Tečku za rokem 2014 udělal A-tým Baníku o pátečním dopoledni. Většina týmu se totiž sešla na sokolovském zimním stadionu, aby si to rozdala v klání starších a mladších hráčů. A rozhodně se bylo na co dívat.

Zpočátku se zdálo, že zápas bude jednoznačnou záležitostí zkušenějšího týmu, ve kterém mj. nastupovala slávistická letka ve složení Šmejkal-Dreiseitl-Dřížďal. V obraně si pak stejně nekompromisně jako na trávníku počínal Zbyněk Vondráček a záda týmu kryl Jaroslav Belaň. Svou šikovnost navíc ukazoval i David Vaněček, který patřil k nejlepším hráčům na ledě.

Jenže postupem času začali skóre na svoji stranu strhávat mladší hráči Baníku, v jejichž sestavě kraloval Vojtěch Machek. Dobře si počínali i například Lukáš Pouček nebo Panajotis Kucalas. V bráně se navíc rozchytal Rostislav Šamánek, který soupeře doháněl k šílenství. Navíc tým měl ve svém středu Davida „Jevgenije Pljuščenka“ Bendu, který všechny bavil kombinací Rittbergerů a odpíchnutých Salchowů, ale také střílel góly. Oporu měli „mladí“ také na střídačce, kde se koučinku chopil Ismael Ouedraogo, jenž si hokej ze střídačky užíval.

Ke konci hrací doby však vzal utkání do svých rukou nejlepší hokejista na ledě Jiří Dreiseitl, jenž s pomocí svých spoluhráčů strhl vítězství na stranu „starých“, kteří tak z ledu odcházeli o něco spokojenější. Pobavili se však všichni přítomní a to bylo nejdůležitější…

Sestava "Staří": Belaň - Vondráček, Čada, Vaněček, Dreiseitl, Zíma, Šmejkal, Dřížďal.

Sestava "Mladí": Šamánek - Machek, Kravar, Benda, Dvořák II, Blažek, Kucalas, Pouček.

Bohatou fotogalerii z celé akce naleznete zde.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner