Dominik Vu tragicky zahynul ve věku 22 let

 
Dominik Vu tragicky zahynul ve věku 22 let
 
ne 7.12., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Tento týden dorazila do našeho klubu smutná zpráva. V pouhých dvaadvaceti letech vyhasl při pondělní dopravní nehodě život Dominika Vu, který v mládežnických kategoriích hájil barvy Baníku a postupně se vypracoval až na člena druholigového kádru. Rozloučení s "Diegem" proběhne v úterý 9. prosince v Karlových Varech.

Dominik Vu

*6.5.1992
+1.12.2014

Dominik začínal s fotbalem v pěti letech v mateřském klubu TJ/FK Nová Role, postupně prošel všemi kategoriemi přípravek a mladších žáků. Byl vítězem krajského přeboru starších přípravek a okresního přeboru mladších žáků. Jako velmi talentovaný žák odešel do FK Baník Sokolov, kde se ihned prosadil do základní sestavy ligových starších žáků, v následujících letech patřil k oporám divizních a ligových dorostů (2x vítěz České divize mladšího dorostu). Po ukončení dorosteneckého věku se dokázal prosadit do kádru profesionálního A týmu FK Baník Sokolov, hrajícího 2. ligu, poté oblékal další rok dres 1.FC Karlovy Vary v České fotbalové lize. Následně střídavě vypomáhal mateřskému FK Nová Role v 1.A třídě a Baníku Union Nové Sedlo v krajském přeboru, jeho fotbalová kariéra však byla ukončena tragickou dopravní nehodou, při níž v pondělí 1.12. zahynul.
DOMINIKOVĚ RODINĚ CHCEME VYJÁDŘIT UPŘÍMNOU SOUSTRAST.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner