Moje první vyhrané derby, těšilo po zápase Daniela Šmejkala

 
Moje první vyhrané derby, těšilo po zápase Daniela Šmejkala
 
so 25.10., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Zatímco se baníkovský lodivod Daniel Šmejkal radoval ze svého prvního vyhraného derby, mostecký trenér Wolfgang Jerat viděl utkání, v němž jeho svěřenci padli 0:2, hodně kriticky. Pomocí svého asistenta Pavla Chaloupky také vysekl poklonu sokolovskému celku.

"Bylo to moje první derby, takže jsem rád, že jsme utkání zvládli. Dobře jsme do něj vstoupili, protože se nám podařilo vstřelit první branku, což pro nás bylo ohromně důležité. Byly tam samozřejmě i situace, které jsme neřešili dobře, ale ustáli jsme je. Vyloučení ve druhém poločase, soupeř šel do deseti a my vstřelili druhou branku, to vše bylo rozhodující. Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě a chtěl bych poděkovat hráčům, protože předvedli dobrý výkon," pochválil své hráče trenér Šmejkal. Baníkovci opět potvrdili, že Most je jejich oblíbeným soupeřem a že na něj umí.

"Mohl bych tady mluvit hodinu, ale těžko by se mi o tom hovořilo. Chci poděkovat trenérovi Šmejkalovi ze tří důvodů. Tím prvním je, že jeho tým ukázal, jak se hraje dospělý fotbal. My jsme tady hráli jako mateřská školka. Druhý je ten, že nás pošetřili a skončilo to jen 2:0. A zatřetí jsme v předchozích zápasech udrželi čistá konta a to nás možná trochu uspokojilo. Dnešní zápas nám zase oči otevřel. Jako nový trenér jsem po zápasech v Pardubicích a se Zlínem myslel, že se mužstvo stabilizovalo a výkon týmu půjde nahoru. Ale všechno bylo naopak. Jeden příklad za všechny: Máme výkop a o deset vteřin později má Sokolov gólovou šanci. Nebylo to o tom, že si Sokolov šanci vypracoval, ale my jsme mu ji nabídli a řekli „prosím.“ Musíme to vstřebat, zápas z naší strany byl katastrofální," nebral si servítky německý trenér Mostu Wolfgang Jerat, jehož slova překládal asistent Pavel Chaloupka.


 
 
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner