Daniel Šmejkal: Vyrobili jsme dvě chyby, které Znojmo potrestalo

 
Daniel Šmejkal: Vyrobili jsme dvě chyby, které Znojmo potrestalo
 
út 21.10., Lukáš Švéda

Z n o j m o - Baníkovci si poprvé ve své druholigové historii neodvezli ze Znojma ani bod. V každém z poločasů inkasovali jednu branku a naopak v ofenzívě se prosadit nedokázali. Navíc museli poměrně brzy hrát bez zraněného Ouedraogoa. Trenér Baníku Daniel Šmejkal litoval po utkání zbytečných chyb a neproměněných šancí.

Baníkovci jeli v rámci FNL do Znojma počtvrté a v předchozích třech utkáních vždy bodovali - dvakrát vyhráli, jednou remizovali. Na takovou bilanci chtěli navázat i v tomto ročníku, jenže začátek duelu se nevyvíjel příliš dobře. "Po dvaceti minutách jsme inkasovali první gól. Bylo to navíc v době, kdy se nám zranil Ismael. Po souboji ve výskoku špatně dopadl a poranil si koleno. To má nyní oteklé, takže čekáme, až otok opadne a budeme moct určit přesnější diagnózu," přiblížil zranění baníkovského středopolaře kouč Šmejkal a pokračoval v hodnocení první půle. "V závěru prvního poločasu jsme si vytvořili tlak, ale z vypracovaných šancí se nám vyrovnat nepodařilo."

Branku se baníkovcům nepovedlo vstřelit ani po změně stran. A když Znojmo své vedení navýšilo z pokutového kopu, o vítězi duelu bylo v podstatě jasno. "Druhý poločas byl vyrovnaný. Jenže při jedné situaci jsme byli nedůrazní a domácí z toho vytěžili pokutový kop. Potom už Znojmo zápas kontrolovalo až do jeho konce. Myslím si, že jsme neodehráli špatný zápas. Bohužel ho rozhodly naše dvě chyby a šance, které jsme naopak před brankou soupeře neproměnili," zakončil povídání o utkání 11. kola trenér Daniel Šmejkal


 
 
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner