Baník urval tři body proti Valcířům a ještě naděloval zajímavé ceny

 
Baník urval tři body proti Valcířům a ještě naděloval zajímavé ceny
 
čt 16.10., Jan Kašpar

S o k o l o v - Těžkého soupeře přivezlo do Sokolova 10. kolo Fotbalové národní ligy. Naši borci si však s týmem z dalekého Frýdku-Místku poradili a vítězstvím 1:0 si zajistili důležité tři body, jenž vystřelily Baník na přední příčky soutěže. O poločase utkání se však odehrál i tradiční program, a v diváckých soutěžích se opět rozdávaly pěkné ceny. Partnery utkání tentokráte byl Dětský klub Bambino a Strojservis Homolka. Děkujeme.

FK Baník Sokolov pořádá ve spolupráci s partnery klubu celkem tři pravidelné soutěže o hodnotné a zajímavé ceny. Soutěže probíhají díky společnostem Witte Automotive Nejdek, Statek Bernard, Květinářství Sakura, Steak bar George, Bazén Sokolov, Krufin s.r.o., Sportcentrum Hrušková, Grill Luno, Bowling Lion, Dětský klub Bambino, Koupaliště Michal a Lanové centrum Trinity Cheb.

Partnerem Ankety pro ženy je Květinářství Sakura, partnerem soutěže pro děti jsou Witte – Automotive Nejdek a Dětský klub Bambino.

Sobotním předávajícím zajímavých cen byl Stanislav Korbel, vedoucí oddělení stavebních prací a služeb ze společnosti Strojservis Homolka.

Poločasová soutěž

Vítěz poločasové soutěže: Gerhard Veselňák - Sokolov
Účastník poločasové soutěže: Jiří Slabyhoudek - Sokolov

Soutěž pro děti

Vítězka soutěže pro děti: Kateřina Běhánková - Sokolov

Anketa pro ženy

Vítězka Ankety pro ženy: Dana Zapletalová – Horní Slavkov

Fotogalerie z poločasového programu ZDE.
 

 
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner