FAČR rozdává fotbalové balíčky pro ročníky 2007

 
FAČR rozdává fotbalové balíčky pro ročníky 2007
 
po 13.10., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Fotbalová asociace České republiky v rámci projektu Můj první gól nabízí pro registrované fotbalisty narozené v roce 2007 balíčky. Co obsahují a jak se o ně rodiče hráčů mohou přihlásit, naleznete na dalších řádcích.

V roce 2014 se o něj mohou přihlásit rodiče (zákonný zástupce) dětí narozených v roce 2007, které jsou členy fotbalového klubu a řádně registrovanými členy FAČR. V dalších letech se počítá s pokračováním v rámci následujících ročníků narození. O fotbalový balíček si zažádá rodič přes online formulář, kde vyplní i ID číslo zaregistrovaného fotbalisty.

Balíček obsahuje: tréninkový dres, fotbalový míč velikosti číslo 3, láhev na pití, sportovní tašku, plakát Tomáše Rosického a certifikát mladého fotbalisty.

Více informací o projektu Můj první gól naleznete na mujprvnigol.isport.blesk.cz, o fotbalových balíčcích na této stránce, kde si můžete také přečíst nejčastější otázky a odpovědi na ně.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner