Zimní příprava A týmu

 
Zimní příprava A týmu
 
út 15.12., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Hráči Baníku již znají program zimní přípravy. V ní se premiérově zúčastní kvalitně obsazeného Tipsport Cupu, ve kterém narazí na tři prvoligové týmy. Svěřenci trenéra Purkarta odehrají několik dalších přípravných zápasů, dojde i na testy na FTVS a soustředění.

Závěr podzimní části II. ligy se blíží, zbývá odehrát zápas v Ústí nad Labem a na domácím stadionu proti Vlašimi, ale již nyní fotbalisté Baníku ví, co je přes zimní období čeká.

Nemilovaná zimní příprava začne hned v pondělí 4. ledna 2010. Do středy pak hráči projdou fyzickými testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Oproti minulým rokům se baníkovci letos zúčastní jedné ze skupin Tipsport Cupu. Na umělce v Plzni sehraje tři utkání s prvoligovými celky, v neděli 10. ledna se Baník od 11 hodin utká s Dynamem České Budějovice, ve středu 13. ledna od 12 hodin změří síly s Příbramí a ´prvoligový týden´ zakončí utkáním s Viktorií Plzeň. Tento zápas se hraje v sobotu 16. ledna od 11 hodin.

Svěřenci trenéra Stanislava Purkarta pak v pondělí 18. ledna odjedou na soustředění do Zruče, které vyvrcholí přípravným utkáním s Tachovem. Utkání se bude hrát v sobotu 23. ledna od 10 hodin na umělce Senca Doubravka. O týden později, v sobotu 30. ledna, sehrají Baníkovci dvojutkání. Jedním soupeřem bude třetiligové Sezimovovo Ústí, hrát se na hřišti soupeře. Ve druhém zápase změří Baník síly s vedoucím celkem Gambrinus ligy Teplicemi. Zatím není známo místo konání, ale ve hře je přírodní tráva v Blšanech nebo UMT v Teplicích. V únoru sehraje A mužstvo minimálně další čtyři utkání. Ve středu 10. února si Baník vyzkouší utkání na přírodní trávě na půdě prvoligového Kladna. O tři dny později, v sobotu 13. února, hrají baníkovci přípravný duel s béčkem Viktorie Plzeň. Utkání se už bude hrát v Sokolově na umělce, a to od 10.30 hodin. Ve středu 17. února se čeká duel Baníků, áčkaři změří síly s Mostem a hrát se bude opět na umělce Baníku. Generálkou na start jarní části II. ligy bude souboj Baníku s Motorletem Praha, zápas by se měl hrát na hlavním hřišti v sobotu 27. února.

V případě změn budou fanoušci prostřednictvím našeho webu včas informováni.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner