Trenér Šmejkal: Cíl jsme splnili, teď se musíme soustředit na Táborsko

 
Trenér Šmejkal: Cíl jsme splnili, teď se musíme soustředit na Táborsko
 
po 28.7., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V prvním ostrém zápase sezóny baníkovci nezaváhali a v Poháru České pošty po suverénním výkonu a výhře 7:0 postoupili přes divizní Karlovy Vary. Cíl, kterým byl postup do dalšího kola, tak svěřenci Daniela Šmejkala splnili a nyní budou veškerou pozornost věnovat prvnímu zápasu Fotbalové národní ligy. To je na programu už v sobotu.

Baník se utkal se svou farmou, které chtěl oplatit vyřazení z loňského roku. Tentokrát sokolovští fotbalisté žádné drama nepřipustili, a tak mohl být s výsledkem zápasu trenér Šmejkal spokojený. "Hráli jsme s naší farmou a vždycky takové zápasy bývají ošemetné. My jsme však utkání měli od začátku pod kontrolou a splnili jsme cíl, kterým byl postup. Samozřejmě jsem rád, že jsme v úvodu vstřelili dvě rychlé branky, to bylo přesně to, o čem jsme s hráči hovořili. Je to příjemné, ale pohár je pryč a nyní se musíme soustředit na první ligové kolo."

Povedená ofenzivní hra A mužstva nabídla divákům spoustu zajímavých okamžiků. Do zápasu v Karlových Varech poslal trenér Šmejkal v základní sestavě hned trojici nováčků, později přibyl čtvrtý. "Ještě je brzy, abychom mohli hodnotit, jestli jsem mužstvu dal nějakou tvář. Spíše jsem rád, že jsme zápas zvládli bez potíží a měli jej plně ve svých rukách. Co se hráčů týče, všichni, kteří se dostali na hřiště během utkání, střídali lepší momenty s horšími. Táborsko však bude jiný soupeř, a proto musíme na našich slabinách zapracovat," uzavřel hodnocení pohárového utkání kouč Baníku.


 
 
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner