Představujeme nové dresy od společnosti Nike

 
Představujeme nové dresy od společnosti Nike
 
pá 4.7., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Do ročníku 2014/2015 nepůjdou baníkovci pouze s novým hlavním trenérem, ale také obléknou zbrusu nové dresy, které klubu od 1. července bude dodávat firma Nike. Ta nahradila italskou společnost Royal, v jejíž dresech baníkovci nastupovali po celou svou druholigovou historii, tedy osm sezón. A nejdůležitější otázka je: Jak nové dresy vypadají? Posuďte sami...

Od 1. července se dodavatelem klubového vybavení stala společnost Nike, která obléká řadu světových i českých klubů. Nově budou její výrobky nosit také fotbalisté Baníku, kteří pochopitelně kromě dresů obdrží i tréninkové a vycházkové oblečení. Znak firmy Nike se objeví též na míčích, součástí smlouvy je také dodávka míčů. Balóny od německého Adidasu tak nahradí typ Nike Incyte.

"Osm let jsme oblékali značku Royal a postupně jsme došli k závěru, že jsme vyčerpali možnosti naší vzájemné spolupráce. Do užšího výběrového řízení na materiální vybavení se dostaly tři firmy, z nichž jsme zvolili společnost Nike, a to kvůli kombinaci prestiže značky, kvality materiálu a v neposlední řadě příznivé ceny od dodavatele," upřesnil ředitel Baníku Tomáš Provazník.

Vzhledem k ekonomickým možnostem nelze vybavit celý klub najednou, a proto byl stanoven časový harmonogram. Vlajková loď klubu A mužstvo byla vybavena ihned, ostatní kategorie budou dovybavovány postupně v horizontu dvou let. Zásadní změnou oproti minulosti je spoluúčast ze strany rodičů, kteří budou svých potomkům platit tréninkové vybavení. Klub bude participovat na vycházkovém a zápasovém vybavení. K tomu ředitel Baníku dodává: "Naším cílem rozhodně není vytahovat z kapes rodičů peníze. Monitorovali jsme situaci u jiných profesionálních klubů, kde však rodiče platí úplně vše. My jsme se proto vydali sociálně příznivější cestou, kdy se jak rodiče, tak i my jako klub podílíme na vybavení půl na půl."

V nabitém programu letní přípravy si hráči A mužstva ve složení Jakub Dvořák I., Stanislav Hofmann, Vojtěch Machek, Rostislav Šamánek a David Vaněček udělali čas, aby nám ve žluté variantě nových dresů ochotně zapózovali. Oblečení pro realizační tým pak představil hlavní trenér A mužstva Daniel Šmejkal. První ohlasy samotných hráčů na nové vybavení je velmi pozitivní a na design dresů pějí všichni chválu. Nejinak je tomu i u ředitele Baníku Tomáše Provazníka. "Cílem bylo pozvednout klub po této stránce na vyšší úroveň, posunout se dopředu. A když jsem viděl zápasové dresy na hráčích během focení, tak si myslím, že se to podařilo." A co říkáte vy?


Hlavní trenér A mužstva Daniel Šmejkal


Obránce Standa Hofmann


Útočník Rosťa Šamánek


Záložník Vojta Machek


Záložník David Vaněček


Nové dresy a míč od firmy Nike

Více fotografií naleznete v této galerii


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner