Karviná a Vilémov. Víme co na ně, hlásí trenéři

 
Karviná a Vilémov. Víme co na ně, hlásí trenéři
 
čt 29.10., Petr Gono

S o k o l o v - Do konce podzimní části zbývá odehrát posledních pár utkání. Baníkovský A-tým přivítá v sobotu od 10:15 hodin devátý celek tabulky Karvinou. V neděli se pak na stadionu představí Vilémov v souboji s juniorkou.

Devátá Karviná bude vycházet ze zajištěné obrany. „Hosté budou poctivě bránit. Další jejich zbraní budou brejky, ze kterých se budou chtít prosadit,“ přemýšlí nahlas Stanislav Purkart.

Baníkovci se budou prezentovat svou klasickou hrou. „Budeme se snažit útočit a prosadit se po standardních situacích. Na druhou stranu každá ztráta míče může být nebezpečná. Všechny balony, které Karvinští získají, ihned posílají na útočníky. My se musíme tlačit ve větším počtu hráčů dopředu,“ přidává Stanislav Purkart.

Přechod do útoku je v podání Karvinských hodně nebezpečný. „Obránci si musejí dát pozor, aby za ně nepropadl žádný míč. Nesmíme nechávat v obraně žádná okénka. Rychlý přechod do útoku je jejich největší zbraní,“ upozorňuje.

Mimo hru v útoku zůstane po vyloučení Duchnič. „Moc variant nemáme. K dispozici už je Nádeníček a také Dejmek. Uvidíme kdo bude hrát,“ připojuje lodivod Baníku.

Petr Knakal už je po operaci. Jeho místo v sestavě zaujme František Kura. „Pokud nedojde k nějaké vynucené změně, tak se sestavou moc míchat nebudeme. Když přidáme jednoho útočníka, tak bychom chtěli nastupit tak jako jsme dohrávali na Žižkově,“ dodává.

Juniorka a Vilémov jsou na tom stejně

Oba celky mají před nedělním zápasem, který začíná ve 14 hodin, shodně deset bodů. „Vilémov poslední dva zápasy vyhrál. Myslím si, že ho to nastartovalo a přijede s cílem získání dalších bodíků,“ odhaduje Jiří Dreiseitl a přidává: „V posledním utkání s Mostem nám chybělo trochu štěstí. V Chomutově jsme předvedli výborný výkon, ale na body jsme nedosáhli. Nevím jak to říci, ale o zápase a o bodech se rozhodlo jinde a ne na hřišti. Rádi bychom na tyto výkony navázali a získali tři body,“ dodává.


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner