Ani jeden z žákovských týmů o víkendu nevyhrál

st 28.10., Jan Kašpar

O uplynulém podzimním víkendu sehrály žákovské týmy Baníku další mistrovská utkání. Ani jednomu ze čtyř celků se nepodařilo vyhrát, jediný bod si připsali D žáci v Ústí nad Labem.

FK Baník Most - FK Baník Sokolov A žáci 4:2 (3:1)

Nejstarší žáci Sokolova vyrazili na zápas do nedalekého Mostu. Malé hornické derby bohužel vyznělo lépe pro Most, který si připsal vítězství 4:2. Zde čtěte komentář k utkání.

FK Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov B žáci 4:1 (3:0)

B žáci zamířili do na sever Čech, kde se utkali s Ústím nad Labem. Stejně jako A žáci inkasovali jejich mladší kolegové čtyři branky a z Ústí odjíždějí bez bodů. Komentář k utkání.

FK Baník Most - FK Baník Sokolov C žáci 2:1 (0:0)

I C žáci si to na další zápas v České lize mladších žáků namířili do Mostu. V utkání padly všechy branky až po poločase, bohužel produktivnější byli domácí, kteří zvítězili 2:1. Komentář čtěte zde.

FK Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov D žáci 0:0 (0:0)

D žákům se jako jediným podařilo o víkendu bodovat, když v Ústí nad Labem remizovali 0:0. Více informací zde.


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner