Coerver Camp letos poprvé v Sokolově!

 
Coerver Camp letos poprvé v Sokolově!
 
čt 15.5., Lukáš Švéda

S o k o l o v – Letos poprvé se chlapci a dívky ve věku 6 až 11 let mohou zúčastnit Příměstského kempu. Ten ve spolupráci s FK Baník Sokolov pořádá Coerver Coaching, se kterým náš klub již delší dobu spolupracuje na několika úrovních. Chceme zachytit moderní trend a hráče tímto způsobem dále rozvíjet, a proto jsme se v letošním roce rozhodli nově uspořádat také kemp. Co všechno se mohou mladí fotbalisté naučit, jak se přihlásit a další důležité informace o této akci, naleznete v následujících řádcích.

Co je to Coerver?

Tréninkový program, který je inspirovaný individuálními dovednostmi hvězd světového fotbalu současnosti. Základním kamenem výuky je představení a osvojování individuálních fotbalových dovedností a získávání pozitivních zkušeností ve hře. Základem programu, který v rámci kempu bude jeho účastníkům nabízen, je šestistupňovaná Coerver Pyramida rozvoje hráče zaměřená na procvičování Ball mastery (ovládání míče), Receiving & Passing (zpracování a přihrávky), Moves 1 v 1 (pohyby 1 na 1), Speed (rychlost), Finishing (zakončení) a Group play (skupinové hry). Více na www.coerver.cz.

Kdy

Od 30. června do 4. července.

Kde

V areálu FK Baník Sokolov.

Cena

2 900 Kč.

Jací instruktoři kemp povedou?

Josef Němec (bývalý záložník Karlových Varů, Dukly Praha, Sparty Prahy, Blšan nebo také mexického Cruz Azul, současný spolukomentátor ČT), František Dřížďal (současný hráč druholigového A mužstva, účastník Ligy mistrů se Slavií Praha), Marek Kratochvíl (šéftrenér přípravek FK Baník Sokolov).

Co každý účastník získá?

Vedení proškolenými a licencovanými trenéry Coerver Coaching
25 hodin tréninku za využití světově známé metody Coerver Coaching
dres Adidas
oběd, svačinu a pitný režim
diplom Coerver Coaching

Kontakt a důležité dokumenty

Pro více informací a rezervace nás kontaktujte telefonicky na čísle 602 732 366 nebo emailem na adrese info@coerver.cz.
Přihláška na kemp – stáhnout
Prohlášení o zdravotním stavu a bezinfekčnosti – stáhnout
Pokyny k platbě za kemp – stáhnout
Kontakty na pořadatele a trenéry – stáhnout
Coerver Coaching (obecné informace) - stáhnout

"S Coerverem spolupracujeme na několika úrovních. Nejaktuálnější je tento letní kemp, v dlouhodobém horizontu se snažíme o činnost akademie, která by byla směřována na tréninky přípravek v intenzitě jedenkrát za čtrnáct dní. Také jednáme o spoluúčasti Coerveru na halových turnajích opět pro přípravky. Chceme zachytit moderní trendy ve fotbale a hráče rozvíjet pomocí dovedností, jež jsou ve fotbalově vyspělých zemích samozřejmostí. Coerver spolupracuje i na metodice pro FAČR," řekl k letošní novince ředitel klubu Tomáš Provazník.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner