Baníkovci nominováni na Osobnost města Sokolova

 
Baníkovci nominováni na Osobnost města Sokolova
 
st 26.3., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Uplynulý rok přinesl fotbalovému klubu Baník Sokolov řadu úspěchů a nezapomenutelných momentů. A protože i v letošním roce je vyhlášena anketa Osobnost města Sokolova, byli do kategorie Sport nominováni někteří baníkovci. Všechny zástupce našeho klubu vám přiblížíme v následujícím článku. Hlasovat pak můžete do 30. března.

DOSPĚLÍ

Tomáš Hájek: Šéftrenér dorostů a současně také kouč úspěšné U19. Dlouholetý trenér sokolovské mládeže je také držitelem licence UEFA Youth.

Vítězslav Hejret: Sportovní ředitel a člen představenstva FK Baník Sokolov. Klub se za šest let jeho působení propracoval mezi špičku Fotbalové národní ligy.

Stanislav Galisz: Šéftrenér žákovských kategorií působí v Baníku řadu let, během kterých koučoval několik současných profesionálních fotbalistů. Věnuje se žákovskému fotbalu a za svou práci byl také v loňském roce odměněn na galavečeru FAČR jako Trenér roku.

Jakub Dvořák: Brankář druholigového A mužstva, jenž je odchovancem sokolovského klubu. V dorosteneckém věku působil v FK Teplice, kde si také zachytal v několika utkáních Gambrinus ligy. Momentálně tráví v Baníku šestou sezónu.

MLÁDEŽ

Ondřej Kričfaluši: Talentovaný 10letý fotbalista hraje za přípravkovou U10 a také absolvuje některé turnaje za pražskou Slavii. Je nominován na letošní Mistrovství Evropy v Anglii.

Daniel Kocour: Jeden z nejtalentovanějších hráčů v mládežnických kategorií Baníku je členem loňské úspěšné žákovské U15, která v této sezóně přešla do dorostu. Je sledován předními českými kluby.

Dominik Harcuba: Další z členů současného dorostu U16, jenž v minulém ročníku zažil v žákovské U15 povedenou sezónu. V dresu Karlovarského kraje se zúčastnil prestižního Kouba Cupu a také akce Adidas Nitrocharge Final Campu, který se konal pod záštitou Pavla Nedvěda a kde finalisté předváděli své individuální schopnosti.

Družstvo žáků U15: V minulé sezóně vyhrálo svou skupinu České ligy starších žáků a startovalo na Mistrovství ČR, které se odehrálo v Sokolově. Baníkovci se mezi nejlepšími celky neztratili a skončili na skvělém 3. místě.

Doufáme, že jste si mezi nominovanými našli své favorita a v hlasování je svým hlasem podpoříte. Určitě si to zaslouží! Své hlasy můžete posílat do 30. března na emailovou adresu: sport.sokolov@denik.cz. Děkujeme za podporu!


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner