Na ZŠ Pionýrů se vybírali talenti do přípravek Baníku

 
Na ZŠ Pionýrů se vybírali talenti do přípravek Baníku
 
čt 20.3., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V rámci náboru do kategorií přípravek FK Baník Sokolov se na ZŠ Pionýrů uskutečnil turnaj, který uspořádali žáci 7. tříd pro své mladší spolužáky. Výsledkem byla skvělá akce a také objevení několika talentovaných fotbalistů. Více už v našem článku.

Jak bylo zmíněno v úvodu, fotbalový turnaj pro chalpce z 2. a 3. tříd pořádali žáci 7. tříd Sportovních tříd při 1. základní škole Sokolov. Každý ze "sedmáků" si vyzkoušel roli trenéra jednoho z pěti zúčastněných týmů nebo rozhodčího. Tím se vžili do úplně jiné role, než jakou sami znají z utkání.

V turnaji se nakonec předvedlo čtyřicet chlapců. Cílem turnaje bylo v žácích vzbudit zájem o fotbal a také, pokud možno, získat co nejvíce těch nejšikovnějších pro baníkovské přípravky.

"Myslím, že se nám akce velmi povedla. Kluci předváděli na hřišti skvělé výkony a určitě se nám podařilo vytipovat několik opravdu talentovaných fotbalistů pro naše přípravky. Všechny třídy se na turnaj pečlivě připravily, zvolily si zajímavé názvy týmů a bylo vidět, že pro vítězství a radost ze hry odvedly maximum jak na hřišti, tak mimo něj. Během turnaje se ve velmi dobrém světle předvedli naši sedmáci ze Sportovních tříd, kteří k organizaci turnaje přistoupili skvěle, šli svým mladším spolužákům příkladem a za to bych je chtěl moc pochválit," řekl k povedenému zápolení Marek Kratochvíl, šéftrenér přípravek FK Baník Sokolov.

 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner