Nemos Group Cup v kategorii U7 vyhrál Cheb, Baník pátý

 
Nemos Group Cup v kategorii U7 vyhrál Cheb, Baník pátý
 
po 10.3., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Série halových turnajů přípravek vyvrcholila v sobotu 1. března, kdy se v sokolovské Sportovní hale ISŠTE utkaly týmy v kategorii U7. Prvenství si odvezli fotbalisté Hvězdy Cheb, domácí baníkovci obsadili páté místo.

V první březnový den se do sokolovské haly sjela šestice mužstev. Kromě pořádajícího Baníku se turnaje zúčastnily také celky 1.FC Karlovy Vary, ZČE Plzeň, Loko Karlovy Vary, FK Tachov a Hvězda Cheb. Systém turnaje zůstal zachován z předešlých turnajů, všechna mužstva se utkala systémem každý s každým.

Jediným neporaženým týmem se stala chebská Hvězda, která posbírala 13 bodů a stala se jasným vítězem posledního turnaje. Na druhém místě skončili hráči karlovarské "Lokády", kteří ukořistili 10 bodů. Bronzovou příčku obsadili s osmi body fotbalisté Tachova.

KONEČNÉ POŘADÍ

1. Hvězda Cheb - 13 bodů
2. Lokomotiva Karlovy Vary - 10 bodů
3. FK Tachov - 8 bodů
4. ZČE Plzeň - 5 bodů
5. Baník Sokolov - 3 body
6. 1. FC Karlovy Vary - 1 bod

INDIVIDUÁLNÍ TROFEJE

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Kryštof Štípek z Lokomotivy Karlovy Vary, nejlepším brankářem Matyáš Šilhavý z Plzně a nejlépe to střílelo chebskému Lukáši Dvořákovi.


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner