Předprodej na České Budějovice začal!

 
Předprodej na České Budějovice začal!
 
po 10.3., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V sobotu 15. března od 10:15 bude zahájeno první domácí utkání Baníku v jarní části FNL. Na západ Čech dorazí českobudějovické Dynamo, které je aktuálně na 3. místě tabulky. Baníkovci však na svého soupeře ztrácí jen dva body! A proto už od pondělí 10. 3. si na toto atraktivní utkání můžete koupit vstupenky. Více informací v následujícím článku.

Vstupenky na zápas 18. kola mezi Baníkem a Českými Budějovicemi si v předprodeji zakupte v trafice p. Korela v Obchodním domě Ural v Sokolově. Speciálně na tento duel jsme pro vás připravili snížené vstupné - muži 20 Kč, důchodci 10 Kč, ženy, děti a ZTP mají vstup tradičně zdarma. Držitelům permanentních vstupenek nabídneme opět zdarma svařené víno.

Pouze na podkladnách stadionu budou připraveny vstupenky na další domácí utkání, které hrajeme 29. 3. od 10:15 proti Táborsku (aktuálně lídr Fotbalové národní ligy). Tyto vstupenky si budete moct zakoupit s 50% slevou oproti běžné ceně vstupenek.

Nyní něco málo k organizačním pokynům: Žádáme všechny fanoušky, aby na sobotní utkání dorazili v dostatečném předstihu a tím zabránili tvoření front u vstupů na stadion. Děkujeme.

Baník se po výhře na Žižkově přiblížil špičce FNL a proti silnému soupeři a aspirantu na postup do nejvyšší soutěže Českým Budějovicím bude potřebovat vaši podporu!


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner