Na každý gól se strašně nadřeme, je si vědom Dreiseitl

 
Na každý gól se strašně nadřeme, je si vědom Dreiseitl
 
út 20.10., Petr Gono

S o k o l o v – Juniorce se nedaří. Ani v posledním domácím zápase nebodovala. Tři body si z hornického derby odvezla rezerva Baníku Most za vítězství 2:1.

Několik hráčů z prvního týmu posílilo rezervu před nedělním duelem, ale ovoce to nepřineslo. Přesněji body to nepřineslo. „V první půli sledovali diváci vyrovnané utkání. Oba celky nechtěly udělat chybu a nikdo si nevytvořil vážnější příležitost,“ začal se Jiří Dreiseitl ohlížet za utkáním.

Jedině tak pokutový kop v závěru první části zvedli fanoušky ze sedadel. Hostující Franěk, ale domácí svatyni přestřelil a tak se šlo do šaten za bezbrankového stavu. „Udělali jsme chybu, po které penalta následovala,“ poznamenal Dreiseitl.

„Ve druhém poločase jsme chtěli zlepšit naši agresivitu v obou vápnech a důrazněji se prosazovat v šestnáctce hostí. To se nám dařilo, ale soupeř dobře řešil brejky, které si vypracoval a z jednoho se prosadil,“ popisuje Dreiseitl úvodní branku utkání.

Po inkasované brance domácí borci ožili a začali se ještě více tlačit dopředu. Jenomže opět dopláceli na svoji největší slabinu. „Zase jsme neproměnili své šance a příležitosti, které jsme měli,“ přiznal zklamaný Dreiseitl.

Vyrovnání se diváci dočkali v 82. minutě, když se do listiny střelců zapsal Kratochvíl. Hosté ale nic nezabalili a o tři minuty později znovu vedli.

„Když jsme se nadechovali k závěrečnému náporu a chtěli jsme za vyrovnaného stavu strhnout výhru na svou stranu, rozhodčí pískl nesmyslnou standardní situaci, ze které jsme inkasovali,“ nevěřícně kroutil hlavou kouč juniorky a dodal: „Hrozně se na každý gól nadřeme. Na druhé straně velmi jednoduše inkasujeme. Nezbývá nic jiného, než pracovat dál a pokusit se bodovat v Chomutově.“


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner