Poslední test: Baník proti Chomutovu v Mariánských Lázních

 
Poslední test: Baník proti Chomutovu v Mariánských Lázních
 
čt 27.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Začátek jarní části FNL se nezadržitelně blíží, do prvního ostrého zápasu chybí devět dní. Generálku na mistrovské zápasy sehrají baníkovci proti účastníkovi ČFL FC Chomutov. Utkání je na programu v neděli 2. března od 11 hodin na přírodní trávě v Mariánských Lázních.

Naším posledním soupeřem v zimní přípravě budou fotbalisté Chomutova, kterým po podzimní části ČFL patří v tabulce slušné 8. místo. Tým vedený někdejším kanonýrem Robertem Vágnerem má ve svém středu několik ostřílených hráčů, například Aleše Pikla či Maroše Klimpla. "Měl jsem požadavek, abychom se utkali s dobrým třetiligovým soupeřem, což si myslím, že je splněno," řekl k výběru soupeře hlavní trenér Aleš Jindra.

Baníkovci by se měli proti Severočechům představit v sestavě, která bude velmi podobná té, která 9. března vyběhne na trávník žižkovského stadionu. Přesto nebude kádr A mužstva kompletní. "Co se týče zdravotního stavu hráčů, je zde několik komplikací. Velkým problémem je, že Lukáš Hrubý má opět svalové problémy. Také Jakub Dvořák II. se ještě plně nezapojil do tréninku. Naopak pozitivní je, že Franta Dřížďal s námi trénuje naplno a Standa Hofmann doléčil střevní potíže," upřesňuje sokolovský kouč.

V Baníku na jaře neuvidíme dvojici mladíků, kteří budou na jaře působit ve třetí nejvyšší soutěži. Ludvík Tůma odchází na hostování do 30. června do 1. FC Karlovy Vary a Lukáš Jankovský bude na stejnou dobu působit v FC Chomutov.

"Očekávám, že v posledním přípravném utkání podáme lepší výkon než s Mostem. Celý týden trénujeme na přírodní trávě, a tak doufám, že náš pohyb bude mnohem lepší a že se objeví věci, které bych si představoval i v mistrovských jarních zápasech," dodal k nadcházejícímu duelu Aleš Jindra.


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner