Vítězem Zimního turnaje se stala baníkovská U19!

 
Vítězem Zimního turnaje se stala baníkovská U19!
 
st 26.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Zimní měsíce patří již devátým rokem Zimnímu turnaji Baníku Sokolov, kterého se zúčastňují převážně regionální kluby doplněné o dorostenecké celky pořádajícího Baníku. A právě sokolovská U19 si letos došla pro turnajové vítězství, když nejprve ovládla základní skupinu a poté také zvládla finálový souboj s Nejdkem.

Do turnaje, který probíhal od 19. ledna do 23. února, se zapojilo celkem šest mužstev. Kromě naší U19 se zúčastnilo pět zástupců Krajského přeboru Karlovarského kraje - Nejdek, Březová, Lomnice, Nové Sedlo a Královské Poříčí. Ve skupině se týmy utkaly systémem každý s každým.

Nejvíce bodů se podařilo nasbírat Baníku, který z pěti zápasů vybojoval 10 bodů. Za ním skončili fotbalisté Nejdku s devíti body. Naopak na chvostu tabulky skončili hráči Královského Poříčí, kteří získali čtyři body. Nejvíce branek padlo v utkání 3. kola mezi Nejdkem a Baníkem, které skončilo vítězstvím sokolovských fotbalistů 5:2. Naopak nejméně jich přinesl souboj mezi Baníkem a Novým Sedlem, v němž se diváci branek nedočkali.

Pořadí ve skupině

1. Baník Sokolov - 10 bodů
2. Nejdek - 9 bodů
3. Březová - 7 bodů
4. Lomnice - 7 bodů
5. Nové Sedlo - 5 bodů
6. Královské Poříčí - 4 body

Uplynulý víkend přinesl zápasy o umístění, kdy se o celkové prvenství utkali baníkovci s Nejdkem, o 3. místo bojovala Březová s Lomnicí a o 5. místo hráli fotbalisté Nového Sedla proti Královskému Poříčí.

Zápasy o umístění

FINÁLE: Nejdek - Baník 1:2 (1:1)
O 3. MÍSTO: Březová - Lomnice 9:0 (5:0)
O 5. MÍSTO: Nové Sedlo - Královské Poříčí 4:2 (2:1)


David Machala z vítězného Baníku Sokolov U19


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner