Algon Auto Cup v kategorii U9 opanovali hráči Tachova

 
Algon Auto Cup v kategorii U9 opanovali hráči Tachova
 
ne 23.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V neděli 16. února se v sokolovské sportovní hale uskutučnil předposlední turnaj ze série, která je již tradičně v zimních měsících věnována kategoriím přípravek. Do zápolení o turnajové vítězství se nakonec zapojilo jen pět mužstev, z nichž se nejlépe dařilo fotbalistům Tachova, kteří nenašli přemožitele. Domácí Baník obsadil 5. pozici.

V neděli 16. února si na své přišli příznivci kategorie U9, tedy hráčů přípravek narozených v roce 2005 a mladší. Do Sokolova se původně mělo sjet šest mužstev, ale Spartak Chodov nakonec nedorazil. Zúčastněných týmů tak bylo pouze pět: domácí Baník, Karlovy Vary, Tachov, Horní Slavkov a Skalná. Bojovalo se systémem každý s každým, přičemž se týmy mezi sebou utkaly dvakrát.

Nejvíce bodů a také nejlepší skóre si připsali fotbalisté Tachova, kteří zvítězili ve všech svých zápasech a jejich skóre se zastavilo na poměru 31 vstřelených branek a pouze tří inkasovaných. Vyhlášeny byly také individuální trofeje: nejlepším hráčem se stal tachovský Lukáš Tolar, nejlepším brankářem byl zvolen jeho spoluhráč Jan Krištofovič a nejvíce gólů nastřílel taktéž tachovský Lukáš Tůša.

KONEČNÉ POŘADÍ

1. FK Tachov - 24 bodů
2. Horní Slavkov - 14 bodů
3. Karlovy Vary - 11 bodů
4. FK Skalná - 4 body
5. FK Baník Sokolov - 4 body

Poslední turnaj je naplánován na sobotu 1. března, kdy se proti sobě postaví mužstva v kategorii U7. Začínáme opět v 9 hodin.


Partner turnaje Algon plus - auto a.s.


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner