U11 obsadila na domácím Nemos Group Cupu skvělé 2. místo

st 5.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V neděli 2. února se v sokolovské sportovní hale konal další z řady turnajů pro hráče přípravek. Tentokrát změřili síly zástupci kategorie U11 a mezi osmi celky si domácí Baník nevedl vůbec zle, ba naopak. Sokolovští fotbalisté podlehli jen vítězi turnaje z Mariánských Lázní a skončili na stříbrné pozici.

Do turnaje se kromě sokolovského Baníku přihlásily také týmy Kynšperka nad Ohří, Karlových Varů, Nové Role, německého Schwandorfu, Mariánských Lázní, Tachova a Skalné. Všechny celky mohly do turnaje vyslat hráče ročníku 2003 a mladší. Hrálo se osvědčeným systémem každý s každým.

Suverénně si v turnajovém klání počínali fotbalisté z Mariánských Lázní, kteří šest zápasů vyhráli a v sedmém remizovali. S 19 body tak opanovali nedělní fotbalové zápolení. Za nimi skončili se 14 body hráči Baníku, kteří k porážce od M. Lázní přidali ještě remízy s Kynšperkem a Tachovem. V ostatních duelech zvítězili. Bronzovou příčku si ze Sokolova odvezla Nová Role, která v turnaji posbírala 12 bodů.

8. Kynšperk nad Ohří (2 body)

Při slavnostním zakončení turnaje se také rozdávaly individuální trofeje. Tu pro nejlepšího brankáře si odnesl sokolovský Daniel Božejovský, který na turnaji inkasoval jen tři góly! Nejlepším hráčem se stal Tadeáš Chlapec z vítězných Mariánských Lázní. Nejvíce branek v turnaji nasázel schwandorfský Jassin Essaridi.

Partnerem turnaje byla společnost Nemos Group.

Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.