Žákovské týmy mají za sebou další mistrovské zápasy

po 19.10., Jan Kašpar

S o k o l o v - Všechny čtyři žákovské týmy Baníku Sokolov se o uplynulém víkendu střetly se svými soupeři na domácí půdě. Jak jejich zápasy dopadly, si můžete přečíst v tomto článku.

A žáci se doma utkali s Pardubicemi. Zápase se nesl ve znamení mírné převahy domácího Baníku, utkání však nakonec skončilo remízou 1:1. Více čtěte zde.

B žákům se jejich domácí zápas co do výsledku povedl na výbornou. Svého soupeře z Mostu totiž porazili 3:0. Přečtěte si i krátkou reportáž.

I C žákům dopadl zápas proti Pardubicím tím nejlepším možným způsobem. Pardubické se jim totiž podařilo porazit 3:1. Samozřejmě je k dispozici reportáž.

Jedinou prohru žáků o tomto víkendu si připsali ti nejmladší, kteří se utkali s Mostem. D žákům bohužel utkání nevyšlo a připsali si těsnou porážku 1:2. Reportáž zde.


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner