Baník čekají tento týden dva zápasy

 
Baník čekají tento týden dva zápasy
 
st 5.2., Jan Kašpar

S o k o l o v – Hned dvě přátelské utkání v několika málo dnech absolvují tento týden hráči A mužstva Baníku. Nejprve je ve čtvrtek 6. února čeká souboj s divizním Tachovem a v neděli devátého baníkovci poměří síly s Kunicemi. Tento zápas navíc Baník odehraje na domácí půdě.

6. 2.: Tachov – Baník

Zápas s Tachovem bude pro baníkovce prvním utkáním po týdenním soustředění v Mariánských Lázních, v rámci kterého absolvovali naši hráči fyzicky nejnáročnější část soustředění. Pozitivní zprávou může pro Aleše Jindry být fakt, že ze soustředění nikdo nepřijel se zraněním a na Tachov by tak měl mít k dispozici kompletní kádr, například včetně novice Došlého z Domažlic.

Co se dosavadních výsledků Baníku v přípravě týče, naši borci zatím sehráli dvě přátelská utkání s bilancí jedno vítězství (2:0 proti Karlovým Varům) a jednou porážkou (0:1 s německým Auerbachem).

Tachovský fotbalový klub je po podzimní části sezony v rámci Divize A na slušném šestém místě. Kádr trenéra Bečky je složen především z mladších hráčů. Dá se tak očekávat, že se proti druholigovému týmu budou chtít pořádně předvést. Zajímavostí může být, že Tachov vychoval takové fotbalisty, jako je Jakub Dvořák, který v současnosti hájí barvy právě Baníku Sokolov.

9. 2.: Baník – Kunice

O tři dny později čeká Baník utkání s týmem ze sousední České fotbalové ligy, TJ Kunice. Klub z pražské obce Kunice funguje jako farma prvoligové Dukly a tak stejně jako v případě Tachova, je kádr tvořen velmi mladými hráči, přičemž většina z nich je ročníku narození 91 – 93.

Kunice drží po podzimní části ČFL průběžné deváté místo, na jaře je tak zřejmě čeká poklidná cesta za udržením se ve středu tabulky. Trenérem pražského celku je Jaroslav Peřina.¨

Jak bylo řečeno výše, toto utkání sehrají baníkovci na domácí umělce, a sice devátého února od 11 hodin.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner