10.kolo ml. přípravek: Céčko za tři body, déčko dvě vysoké prohry

po 19.10., Lukáš Švéda

Desátým kolem skončila podzimní část sezóny pro naše dvě přípravky. Suverénní C přípravky si ale na závěr připsala porážku, D přípravka oba své zápasy prohrála.

Lídr tabulky - C přípravka pod vedením trenéra Brandla v prvním zápase s mladšími kolegy z Baníku nepřipustila žádné překvapení. Po celý zápas byla lepší a hráči se za záda brankáře D přípravky Kubíka trefili celkem jedenáctkrát. Nejvíce branek vsítil Brus, tomu se povedl hattrick. Trenér D přípravky litoval marodky svých hráčů, díky které nemohli jeho svěřenci odolávat C přípravce o něco více. O čestný úspěch D přípravky se postaral Kalenda.

Druhý zápas již pro C přípravku tak úspěšný nebyl. Sokolovští hráči se nedokázali poradit s týmem Ostrova. Vlastně se jednalo o souboj sokolovské obrany s ostrovským Jakubem Zeronikem. Tento minisouboj baníkovští hráči prohráli, protože nechali zmíněného hráče soupeře vstřelit sedm z osmi branek Ostrova! Tím pádem nemohli pomýšlet ani na celkové vítězství v zápase. Baník podlehl Ostrovu 4:8. Nenechte se však zmást výsledkem. Zápas to byl vyrovaný a fotbal koukatelný. Baník mohl být úspěšnější, kdyby ubránil jednoho hráče.

D přípravka se stejným soupeřem tak vyrovnané utkání nesehrála. V obraně se baníkovci nevyvarovali chyb, a i proto je výsledek na první pohled krutý - 0:10. I přesto, že trenéru Kubíkovi chybělo několik nemocných hráčů, ostatní fotbalisté podali dobrý výkon.


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner