Takové bylo zimní soustředění...

 
Takové bylo zimní soustředění...
 
ne 2.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Baníkovci se v sobotu po obědě vrátili ze zimního soustředění v Mariánských Lázních a opět se budou připravovat v domácích podmínkách. V týdnu je navíc čekají dva přípravné duely. Pojďme se však ještě vrátit k zimnímu soustředění...

Video k článku.
 

Fotbalisté Baníku se na týdenním soustředění hlavně věnovali přípravě na jarní část FNL, ale ve volných chvílích pracovali také na tom, aby vám, fanouškům, přiblížili jak sebe, tak i zákulisí A mužstva. A tak se podívejme, co pro vás máme.

Každý z fotbalistů obdržel dotazník, který se objevuje na profilu každého z hráčů. U některých dosud chyběli, a tak nyní máte možnost prozkoumat téměř každého hráče. Chybí pouze Víťa Vrtělka s Tomášem Šturmem, kteří se soustředění nezúčastnili. Nově přibyly informace o Lukáši Krbečkovi, Frantovi Dřížďalovi, Standovi Hofmannovi, Luboši Hruškovi, Ludvíkovi Tůmovi, Zbyňkovi Vondráčkovi, Jakubovi Dvořákovi II., Lukáši Hrubém, Aleši Ivaskovi, Davidovi Kobylíkovi či Vojtovi Machkovi.

Můžete se tak dozvědět, kdo má rád rýžový nákop, kdo rád kouká na Chalupáře nebo zjistit, kolik hráčů má za neoblíbeného soupeře Varnsdorf. Brzy také rozšíříme jednotlivé profily o další zajímavosti.

Celé soustředění jsme také zmapovali fotoaparátem, a tak si vybrané fotografie zobrazující jak tréninkovou, tak i odpočinkovou část soustředění můžete prohlédnout pouze na našem webu.

Speciální úkol dostal před odjezdem kapitán týmu František Dřížďal, kterému byla svěřena kamera s pokynem natočit své spoluhráče. V roli kameramana se nakonec ocitli i další členové A mužstva - vedoucí Václav Zíma a Jakub Dvořák II, kteří také předvedli své umělecké sklony. Postupně pro vás chystáme několik videí, z nichž to první již máte možnost shlédnout na našem Youtube kanálu. Dozvíte se v něm, jak odpočívá dvojice Jakub a Jakub Dvořákové.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner