Malí baníkovci ukázali svůj talent na vánoční besídce

 
Malí baníkovci ukázali svůj talent na vánoční besídce
 
út 17.12., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V pondělí 16. prosince se ve sportovní hale ISŠTE premiérově uskutečnila vánoční besídka pro baníkovské přípravky a hned se zapsala mezi nejpovedenější mládežnické akce, jaké FK Baník Sokolov pořádal. Početná divácká návštěva, parádní atmosféra a špičkové výkony našich malých talentů, to vše jsou atributy, které byly v pondělí k vidění.

Nápad na uspořádání vánoční besídky se v hlavách vedení klubu zrodil teprve před dvěma měsíci. Samotná realizace se však povedla na výbornou a výsledkem bylo velmi povedené odpoledne. Slušně naplněná sportovní hala obdržela jako předkrm dovednostní soutěže našich přípravkářů, kteří si vyzkoušeli slalom mezi kužely, předvedli, jak to umí s fotbalovým míčem, a v neposlední řadě sehráli minizápasy trojic. Poté již přišel na řadu hlavní chod v podobě zápasů všech kategorií přípravek. Diváci si tak mohli pochutnat na pěkných gólech, kličkách, soubojích a ofenzivních akcích. Nechyběli však ani efektní a důležité zákroky gólmanů. Vrcholem zápasového programu byl souboj nejstarších přípravek U10 a U11. Poté již následovalo slavnostní zakončení.

Během něj každý z malých fotbalistů a jedna fotbalistka obdrželi diplom a sladké překvapení. V každé z kategorií navíc byla vyhlášena trojice těch, kteří si tréninkové povinnosti plní ze všech nejlépe. Ceny předávali ředitel klubu Tomáš Provazník, sportovní ředitel Vítězslav Hejret a trojice hráčů A mužstva ve složení František Dřížďal, David Vaněček a Vít Vrtělka. Celou akcí prováděl s mikrofonem v ruce známý, oblíbený a za všech okolností pohotový Jan Picka. Vánoční besídka bezesporu splnila svůj účel a pro naše přípravky připravil FK Baník Sokolov příjemné zakončení roku 2013.

Celou akci si také můžete prohlédnout v naší fotogalerii.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner