Startují zimní turnaje přípravek

 
Startují zimní turnaje přípravek
 
pá 13.12., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V sobotu 14. prosince se uskuteční první z pěti turnajů určených pro přípravkové kategorie. Nejdříve se mezi sebou utká sedm týmů z kategorie U8. Další turnaje jsou naplánovány v období leden až březen 2014. V pondělí se navíc uskuteční další akce pro hráče našich přípravek, a to Vánoční besídka. Více informací naleznete v následujících řádcích.

FK Baník Sokolov již tradičně organizuje zimní halové turnaje pro ty nejmenší fotbalové naděje. A výjimkou není ani tato sezóna. Jako první přijdou na řadu hráči ročníku narození 2006 (U8), jejichž turnaj se uskuteční v sobotu 14. prosince od 9 hodin ve Sportovní hale. Přihlášeno je sedm týmů z Karlovarského kraje, včetně dvou baníkovských.

Zkrátka nepřijdou ani ostatní přípravkové kategorie, které se dočkají v následujících měsících:

U10: 12. ledna od 9:00 U11: 2. února od 9:00 U9: 16. února od 9:00 U7: 1. března od 9:00

Na pondělí 16. prosince od 17 hodin jsme připravili další akci pro hráče přípravkového věku. Ve Sportovní hale ISŠTE se uskuteční Vánoční besídka přípravek, na které budete sledovat soutěže, minizápasy a individuální vyhodnocení našich malých fotbalistů. Přijďte našim talentům vytvořit skvělou kulisu!


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner