Mladí baníkovci sledovali duel Ligy mistrů v Plzni

 
Mladí baníkovci sledovali duel Ligy mistrů v Plzni
 
st 11.12., Lukáš Švéda

Plzeň - Poslední utkání plzeňské Viktorie v základní skupiny Ligy mistrů proti PFC CSKA Moskva sledovalo více než jedenáct tisíc diváků a mezi nimi bylo čtyřicet mladých baníkovců, kteří výlet na tento prestižní zápas dostali jako odměnu za jejich vzorný půlroční přístup k fotbalu i škole.

Jednou za půl roku se vedení FK snaží uspořádat akci pro hráče, kteří splňují pravidla nastavená klubem. Ta se týkají tréninkové morálky, školních výsledků a také sportovní výkonnosti. Na základě toho bylo vybráno čtyřicet hráčů z kategorií U10 až U19, kteří společně s pěti trenéry odcestovali na duel Ligy mistrů FC Viktoria Plzeň - PFC CSKA Moskva. Ten se odehrál v úterý 10. prosince a západočeský klub si po vítězství 2:1 zajistil postup do jarních bojů Evropské ligy.

"Díky dobrým vztahům s plzeňským fotbalovým klubem mohli vybraní fotbalisté mládežnických kategorií Baníku sledovat zápas Ligy mistrů. V rámci našich možností chceme v těchto akcích pokračovat a motivovat hráče jak ve sportovní činnosti, tak hlavně ve vzdělání," doplnil k akci president klubu Mgr. Tomáš Provazník.

Závěrem si můžete prohlédnout několik fotografií z fotbalového výletu našich mladíků.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner