Zápas mezi fanklubem Baníku a A mužstvem ukončil fotbalový rok 2013

 
Zápas mezi fanklubem Baníku a A mužstvem ukončil fotbalový rok 2013
 
út 10.12., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Tečku za fotbalovým rokem 2013 obstaralo, stejně jako v loňském roce, utkání mezi druholigovým A mužstvem a týmem složeného z fanoušků Baníku. Souboj, který se opět odehrál v přátelské atmosféře, se tak uskutečnil jako poděkování fotbalistů Baníku za podporu, kterou jim fanklub na podzim během druholigových zápasů vytvořil.

Premiérový zápas se odehrál před rokem a na tuto událost navázal trenér Aleš Jindra se svým týmem i letos, kdy si v úvodním proslovu přál, aby tato milá tradice pokračovala i v dalších letech. Poté už mohlo následovat samotné utkání, ve kterém proti sobě nastoupila smíšená družstva. Do fotbalového klání hraném na umělém povrchu v areálu Baníku zasáhli, kromě hlavního trenéra, také jeho asistent Jiří Dreiseitl a zcela nečekaně také vedoucí týmu Václav Zíma. Za A mužstvo nastoupili téměř všichni, chybělo pouze pár "marodů".

Oproti loňskému střetnutí se to letošní konalo za podstatně lepších podmínek s výjimkou, že několik centimetrů sněhu nahradil vytrvalý déšť. Ale ani ten nemohl zabránit, aby se na umělce rozehrála nefalšovaná ofenzivní smršť, kterou obě mužstva předváděla. Více se dařilo zkušenějšímu celku, do kterého si trenér Jindra nanominoval Frantu Dřížďala, Davida Kobylíka, brankářské duo Kuba Dvořák - Lukáš Krbeček, či Rosťu Šamánka, který se v roli brankáře ukázal ve vynikajícím světle a nahlas si řekl o novou pozici v jarní části sezóny. Naopak oba brankáři předvedli, že jim umístění do útoku není vůbec cizí. Hlavně Lukáš Krbeček předvedl finesy, za které by se nemusel stydět jeho bratr Tomáš hájící barvy prvoligové Příbrami.

Utkání si nenechal ujít ani vedoucí A mužstva Václav Zíma, jenž se blýskl parádním vlastňákem a nebýt likvidačního faulu Kuby Blažky, kdo ví, jestli by se mu nepodařilo skórovat vícekrát. Gólů nakonec padlo požehnaně a hodina věnovaná zápasu uplynula nečekaně rychle. Stejně jako před rokem, tak i letos se uskutečnila povedená akce, kterou fotbalisté Baníku vyjádřili svůj dík za podporu, již fanklub na každém domácím a některých venkovních zápasech svému mužstvu vyjadřuje.

Fotogalerii ze včerejšího mače si můžete prohlédnout ZDE.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner