Management FK Baník Sokolov pomohl nadačnímu fondu Restart

 
Management FK Baník Sokolov pomohl nadačnímu fondu Restart
 
po 2.12., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Fotbalový klub Baník Sokolov věnoval nadačnímu fondu Restart příspěvek 12 tisíc korun, který mezi sebou vybrali členové managementu klubu. Nadační fond, který vznikl v květnu tohoto roku, pomáhá lidem k návratu do plnohodnotného života.

Abychom nadační fond Restart představili, dovolujeme si citovat z jeho internetových stránek www.nfrestart.cz: "Nadační fond RESTART si za hlavní cíl své činnosti vytýčil trvale pomáhat lidem k návratu do plnohodnotného života. Nadační fond RESTART byl zřízen za účelem všestranné podpory lidem s duševním nebo jiným onemocněním a jejich rodinám, jejichž pozice ve společnosti se v těchto ekonomicky náročných dobách dlouhodobě zhoršuje. Věříme totiž, že každá společnost je tak bohatá a vyspělá, jak dobře se umí postarat o nejvíce potřebné spoluobčany, k nimž byl osud o mnoho méně laskavý než k nám. Protože však žádná z prospěšných činností charit, humanitárních organizací a nadačních fondů, která pomáhá konkrétním osobám prožít kvalitnější život navzdory jejich těžkým handicapům, se nikde na světě neobejde bez solidarity a pomoci mecenášů, usilujeme o podporu a solidaritu veřejnosti."

Zástupci FK obchodní manažerka Petra Božeková Makoňová a sportovní ředitel Vítězslav Hejret předali 27.11. příspěvěk zástupcům nadačního fondu MUDr. Jarošové, primářce ARO a oddělení dlouhodobé intenzivní péče (NIP), MUDr. Ferusovi, primáři psychiatrického oddělení, a Ing. Jitce Samákové, předsedkyni správní rady. Ti se podělili o své dojmy. "Náš nadační fond je teprve v začátcích a snaží se použít získané finanční prostředky ve prospěch pacientů, kterým se nedaří nebo mají problémy v oblasti fyzického či psychického zdraví. Příspěvek managementu FK Baník Sokolov nám udělal velikou radost a vážíme si toho, že jsou mezi námi stále lidé, kteří chtějí pomáhat."


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner