A přípravka: Dva zápasy proti žákům, dvě prohry

pá 16.10., Lukáš Švéda

Včera a minulý týden ve čtvrtek sehráli hráči A přípravky dvě přátelská utkání proti starší věkové kategorie - žákům. V obou sice prohráli, ale předvedli, že i se staršími hráči mohou odehrát vyrovnaná utkání.

V prvním zápase 8.10. změřili síly se žáky Citic. Začátek sice patřil citickým fotbalistům, ale s přibývajícím časem se jim hráči Baníku začali vyrovnávat. Přesto obdrželi dvě branky a sami do prvního poločasu skórovali pouze jednou. Druhá půla nabídla vyrovnaný fotbal. A přípravka rozhodně nehrála druhé housle a bylo to vidět i na vstřelených brankách. Oba týmy dali po dvou brankách, což baníkovcům bohužel nestačilo ani na remízu. Z těsné výhry se tedy radoval tým Citic, který zvítězil 4:3. O branky Baníku se postarali Picka (2x) a Body

Včera, ve čtvrtek 15.10., se svěřenci trenéra Vernera utkali se žáky Královského Poříčí. V prvním poločase sokolovská přípravka navázala na dobrý výkon z utkání s Citicemi. Po poločase byl totiž stav nečekaně 0:0. Ve druhém poločase se ale už projevil věkový rozdíl. Žáci svým mladším protivníkům nasázeli šest branek.

Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.